заработать деньги в интернете в 2018 фото

50 законних способів заробити гроші в Інтернеті в 2018 році

Чому б не зробити 2018 рік, коли ви, нарешті, погасіть борг і почнете кращу фінансову життя? Є багато способів заробити гроші в інтернеті в 2018 році. Працюйте від самоти свого будинку. Ні няні або упаковки. Сплатіть свій борг або почніть будувати своє гніздовий яйце, перевіривши ці методи отримання доходу.

Онлайн-потоки доходу відмінно підходять для перебування на дому мами, студентів коледжів і пенсіонерів. Той, хто хоче припинити заробляти гроші на зарплату, може знайти щось, що може допомогти їм у фінансовому відношенні в віртуальному світі. Якщо думка про додавання до вашого банківського рахунку тільки через серфінг в Інтернеті звертається до вас, є багато законних компаній, які шукають вас. Не дозволяйте історії шахраїв утримувати вас.

заробити гроші в інтернеті в 2018 фото

Додатковий дохід відмінно підходить для багатьох речей. Уявіть собі, що ви виконаєте одну з наступних дій:

 • Оплата кредитних карт
 • Економія на відпочинок
 • Усунення студентських кредитів
 • Планування виходу на пенсію
 • Забезпечення доходу, якщо є втрата роботи
 • Надання свободи для хобі
 • Надання найманим працівникам більшої кількості часу з сім’єю
 • Позбавлення від боргів
 • Удосконалення будинку
 • Купівля цього нового автомобіля
 • Вихід на ранній стадії
 • Витрати на охорону здоров’я в разі надзвичайних ситуацій
 • Можливість пожертвувати більше тим, хто менш удачливий
 • Надання доходу для пенсіонерів.
 • Можливість залишатися вдома, виховуючи своїх дітей
 • Чи не дозволяючи фізичним обмеженням утримувати вас від заробляння грошей

Коли ви працюєте в Інтернеті, ви можете встановити годинник. Вибір того, скільки годин ви вкладаєте, також залежить від вас. Ви можете працювати повний робочий день 40-50 годин в тиждень або тільки по годинах в день. Дізнайтеся, які можливості підходять для вашого способу життя.

Почніть 2018 з блогу і зробіть що-небудь ВЕЛИКЕ!

Як завжди, якщо у вас ще немає веб-сайту або блогу … чого ви чекаєте!?

Ці люди роблять мільйони зі своїми блогами, що ви можете зробити з одним зі своїх?

Люди роблять гроші в інтернеті на своєму блозі фото

В Інтернеті є багато можливостей. Які твої цілі? Ви хочете створити свій власний бізнес, продати свої небажані предмети, працювати неповний робочий день для однієї компанії або поділитися своєю пристрастю? Є щось для всіх, хто готовий витратити деякий час на дослідження робочих місць. Перевірте ці 50 способів заробити гроші в Інтернеті в 2018, щоб знайти те, що вам підходить.

Читати 20 онлайн-завдання з дому, за які ви можете заробіті через інтернет гроші

 1. Ведення блогу – Почніть свій блог і поділитися своїм досвідом і знаннями з віртуальним світом. Ви можете монетизувати свій блог, включивши в нього оголошення від Amazon і інших компаній. Також легко мати власний веб-магазин прямо на вашому блозі.
 2. Etsy Shop – продайте свої художні твори і ремесла в своєму власному інтернет-магазині. Подумайте про Etsy як онлайн-центрі.
 3. Продавайте свої старі книги – Інтернет-магазини, які використовують книги, – відмінний спосіб перетворити книги, які ви закінчили, в готівкові гроші. Спробуйте такі сайти, як Bookscouter і Half Price Books.
 4. eBay – ви можете продавати що завгодно на eBay. Вироби ручної роботи, предмети антикваріату або виставлені на продаж ярлики на продаж можуть знайти на цьому сайті покупця. Amazon FBA. В основному ви купуєте речі в роздрібних магазинах і продаєте їх на Amazon. Переглядайте ці стійки і починайте свій бізнес.
 5. Craigslist – це ще один сайт, на якому ви можете перерахувати предмети, які ви продаєте.
 6. Групи продажу Facebook – продажу на дворі постійно йдуть на Facebook. Приєднайтесь до однієї з груп продажу дворів і почніть очищати свій гараж і заповнювати свій гаманець.
 7. Decluttr – це додаток – відмінний спосіб продати ваші небажані компакт-диски, DVD-диски, ігри, книги, електроніку, мобільні телефони і legos.
 8. Shutterstock – Продайте випадкові фотографії, які ви зробили під час своєї поїздки на берег в Shutterstock.
 9. Заробляйте гроші з небажаної пошти. Чи знаєте ви, що можете продати свою небажану пошту? Небажана пошта і електронна пошта можуть заробити вам нагороди в Центрі знань для малого бізнесу.
 10. Коригування – на інді-видавничому ринку спостерігається великий бум. Багатьом з цих авторів потрібен ще один набір очей для коректури їх матеріалу. Якщо у вас відмінні навички граматики і погляд на деталі, це може бути відмінним продюсером доходу.
 11. ESL Tutor – існує чимало веб-компаній, які шукають людей, які можуть викладати англійську як другу мову. Деякі з них вимагають отримання ступеня в коледжі, а інші – ні.
 12. Почніть онлайн-курс. У кожного є щось, чого вони можуть навчити. Може бути, ви можете навчити шиттю або як підтримувати бюджет. Той, якого навчають є одним з рекомендованих сайтів, щоб подивитися, якщо це ваша річ.
 13. Оцінка сайтів – Usertesting.com – це сайт, на якому ви можете заробити гроші в інтернеті в 2018, перевіряючи веб-сайти. Це для техно-вундеркіндів. Справжнім людям платять за те, щоб вони вносили свій внесок в різні інтернет-сайти.
 14. Візьміть опитування. Уявіть собі отримання подарункових ваучерів, зразків продуктів і навіть готівки для отримання вашої думки? Є компанії, які платять вам за онлайн-опитування. Всі законні сайти для проведення опитувань безкоштовні і не будуть просити вас платити за участь.
 15. Написати відгук – Говорячи про безкоштовні продуктах, написання відгуків також може бути способом спробувати все ті великі бренди, які ви не можете собі дозволити. Насправді ви не можете отримати гроші, але безкоштовні речі хороші. Спробуйте завантажити додаток Influenster на мобільний пристрій.
 16. Позаштатний – Чи можете ви писати, робити графічний дизайн або створювати програмне забезпечення? Ви можете заробити гроші в інтернеті в 2018, пропонуючи безкоштовні вакансії і працюючи вдома. Спробуйте Freelancer або PeoplePerHour для початку роботи.
 17. Створення планів уроків. Вчителі платять вчителям – це сайт, на якому викладачі можуть продавати свої плани уроків іншим вчителям.
 18. Повернення на речі, які ви купуєте. Додаток Parabus допоможе вам знайти відшкодування за покупки, які ви придбаєте в своїх торгових поїздках. Вони також дізнаються, знизилася ціна та претензії щодо виправлення файлів.
 19. Невикористані подарункові карти. Ви можете продавати свої невикористані подарункові карти онлайн. Cardpool може похвалитися 92% готівкою.
 20. Перегляд відео – Ви любите дивитися відео? Чи є Youtube одним з ваших улюблених сайтів? Отримуйте гроші за весь цей час екрану. Swagbucks платить учасникам за перегляд певних відеороликів.
 21. Будьте здорові – у вас вже є Fitbit? Підключіться до AchieveMint і заробіть гроші за свої здорові звички.
 22. Віртуальний помічник – ознайомтеся з Zirtual і отримаєте оплату, щоб перевірити електронну пошту, організувати організацію поїздок і провести дослідження для малого бізнесу, незалежно від комфорту вашого будинку.
 23. Mystery shopping – Відвідайте Bestmark, щоб дізнатися, як ви можете отримати гроші, допомагаючи компаніям поліпшити обслуговування своїх клієнтів.
 24. Продаємо картриджі для принтерів – Tonerbuyer купує принтери і тонер-картриджі. Отримайте до 22 доларів за картридж.
 25. Бухгалтерія. Багато людей вважають, що віртуальна бухгалтерія є прибутковим бізнесом.
 26. Модератор форуму – Ви відвідуєте форуми? Ви можете подивитися, чи є у них відкриття для модератора. Отримуйте оплату за тролінг вашого улюбленого онлайн-чату.
 27. Соціальні медіа. Чи знаєте ви, що можете заробляти гроші в соціальних мережах? Є компанії, які платять вам, щоб розміщувати рекламу свого продукту на своїх облікових записах в соціальних мережах.
 28. Продвигайте Amazon – ви можете стати амазонським партнером і отримувати гроші за розміщення реклами про продукти Amazon, які відповідають вашим блогам або веб-сайтів.
 29. Написати електронну книгу – це досить легко самопубліковать в ці дні і продавати книги. Відвідайте Createspace або Lulu, щоб дізнатися більше.
 30. Редагування веб-контенту. Перевірте Upwork для позицій, які вимагають від авторів поновлення веб-контенту.
 31. Ebates – Підпишіться на Ebates і отримаєте готівку назад у багатьох своїх онлайн-покупках.
 32. Приватний викладач. Якщо ви можете навчати студентів SAT або отримати математичні навички до рівня, чому б не почати онлайн-репетиторство? Все, що вам потрібно – це веб-сайт і веб-камера.
 33. Введення даних – перевірте Fiverr на позиції введення даних в Інтернеті.
 34. Нагорода за мобільний зв’язок – Neilson Mobile Panel нагороджує учасників подарунковими картками в магазинах, таких як Target і Starbucks, що дозволяє їм відслідковувати активність вашого мобільного пристрою.
 35. Поділіться своїми думками – Група 2020 заплатить вам за ваші думки в фокус-групах.
 36. Безкоштовна піца – Trendsource платить вам за якість і доставку піци. Приємно, щоб вас платили за очікування доставки вашої піци.
 37. Yelp – Отримуйте гроші тут за письмові відгуки.
 38. Управління соціальними мережами – потрібно більше, ніж публікація випадкових фотографій, але соціальні медіа керують іншим способом отримання певного доходу.
 39. Дослідник ринку – Trendsource – це лише одна з багатьох компаній, що використовують людей для дослідження на різних ринках.
 40. Bing search – Яку пошукову систему ви використовуєте? Якщо ви перейдіть на Bing, ви можете заробляти кредити для подарункових карт.
 41. Leapforce – ця компанія шукає онлайн-дослідників. Leapforce рекламує, що їх співробітники користуються гарантованою оплатою, а також перевагами власного бізнесу на дому. Пропустіть коммутируемую роботу, працюйте з дому.
 42. Макетні випробування – EJury платить людям, щоб вони були химерними присяжними засідателями. Це дозволяє адвокату «предпробовать» до того, як справа дійде до живого залу суду. Якщо ви шанувальник судових драм або навіть Judge Judy, це може стати чудовою можливістю для вас заробити гроші в інтернеті в 2018.
 43. Перекладач. Ви говорите на декількох мовах? Говорити на декількох мовах – відмінне майстерність. Ви можете бути найняті для перекладу документів для різних клієнтів. Онлайн-перекладачі найняті Lionbridge.
 44. Pro Opinion – це ще один сайт, на якому вам платять за проведення опитувань. Їх мета – надати організаціям інформацію про те, як споживачі думають. У свою чергу, ви заробляєте окуляри, які можна обміняти на подарункові карти і готівку. Зробіть свою думку більш ніж одним способом.
 45. Більше роботи від Amazon – Amazon потрібні люди, які можуть бути очима на своїй сторінці. Перевірте Amazon Mechanical Turk на інший спосіб заробити гроші в Інтернеті в 2018 з цим інтернет-гігантом. Amazon потребує того, щоб люди писали опису продуктів, вибирали фотографії або ідентифікували виконавців на музичних компакт-дисках. Ви можете знайти деякі унікальні способи використання своїх знань тут.
 46. Магазин. Ви можете заробляти гроші кожен раз, коли ви робите покупки в Інтернеті за допомогою Будинків Вхідних. Ви також можете отримувати дохід, читаючи електронні листи, переглядаючи відеоролики, переглядаючи веб-сторінки і закінчуючи опитуваннями.
 47. Виправте помилки веб-сайту. У Appen вам платять за виправлення помилок, які роблять пошукові системи.
 48. Здавайте в оренду одяг. Якщо у вас є шафа, повний прекрасних речей, які ви ніколи не носите, ви можете заробити гроші в інтернеті в 2018, здаючи їх в оренду. Як щодо того набору одягу, який був у вашій шафі з коледжу? Вінтажний одяг часто користується популярністю. Здайте це плаття, яке ви більше ніколи не будете носити і звільніть місце в шафі.
 49. Youtube – ви можете почати свій власний канал Youtube і побудувати свою аудиторію до такого ступеня, що ви можете продати рекламний простір на своєму каналі. Деякі YouTubers стали інтернет-суперзірками.
 50. Створіть онлайн-курс або членський сайт. Тепер стало простіше, ніж коли-небудь, створювати власний веб-сайт або власний блог з вбудованою лійкою продажів для особистого доступу до курсу або онлайн-коучингу. Подумайте про те, на що ви прекрасні, і подивіться, чи не перетворите ви це в прибутковий бізнес.

Для роботи в Інтернеті вам, ймовірно, знадобиться комп’ютер з високошвидкісним доступом в Інтернет, телефоном, адресою електронної пошти, деяким творчістю і вашими індивідуальними навичками. Може знадобитися деякий розумне мислення, щоб дізнатися, як ваш досвід і здібності можуть бути продані онлайн-роботодавцям.

Ніколи не платите за можливість бути онлайн-фрілансером. Є шахраї, які використовують людей. Мета полягає в тому, щоб ви заробляли гроші, а не отримували винагороду за отримання і використання своїх навичок.

Задавайте питання і перевіряйте, що саме очікує інтернет-роботодавець. Недоторканність може засмітити будь-які відносини на робочому місці.

Знаючи заздалегідь, що ви погодитеся зробити, робота в Інтернеті буде менш напруженою. Багато позицій в Інтернеті займають сталість і вводять багато часу на початку.

Може бути крива навчання. Як і в будь-якій галузі, ви починаєте з низьку зарплату і збільшуєте свій дохід протягом певного періоду часу. Ви будете створювати свою присутність в Інтернеті і досвід. Пам’ятайте, що повільний і стійкий виграє гонку, і це відноситься і до онлайн-завданнями.

Заробити гроші в інтернеті фото

Кращі способи заробити гроші в Інтернеті в 2018 році

Є так багато можливостей заробити гроші в інтернеті в 2018 або почати кар’єру в цілому. Уявіть собі, що ви пропустите ранковий трафік і просто вирушайте до комп’ютера з чашкою кави. Можливо, вам сподобається працювати зі своєю задньою палуби або навіть на пляжі.

Деяким людям подобається працювати через Інтернет, тому що це дозволяє їм подорожувати по світу. Це звучить як мрія для певної особистості. Будьте винахідливі і випробуйте різні можливості, поки не знайдете той, який найкраще підходить для вашої ситуації.

Незалежно від того, яка ваша ситуація або мотивація може бути онлайн-зайнятістю, ви можете надати додатковий дохід, необхідний для тимчасової роботи.

Проводячи кілька годин в тиждень на комп’ютері, ви можете надати вам кілька цікавих зразків і доповнень в своєму житті. Це також може стати початком абсолютно нової кар’єри.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *