Quality content photo

ВМІСТ КАЧЕСТВА: ОСНОВНІ ФАКТОРИ КОНТЕНТУ САЙТУ

Всього пару років тому вважалося, що якісний контент – той, який ідеально оптимізований для пошукових систем. На сьогодні все різко змінилося.

Пошукові системи стали цікавитися думкою людей. Тепер для них важливо, як довго користувач витратив на вивчення сторінок веб-ресурсу і чи був він задоволений отриманою інформацією. Тому кожен власник сайту просто повинен знати, який вміст повинен бути на його сторінках.

Які основні чинники визначають якісний контент сайту

З точки зору пошукових систем, якість текстів для сайту має мати такі характеристики:

  1. Унікальність. Якісний контент не слід копіювати з якогось місця. Це буде негайно помічено та враховано. Результат буде падати в найнижчі рейтинги. Останній варіант перезаписується. Пошукові системи це помітять, але з унікальністю 100% ви можете перейти до ТОП і з такими текстами. І все-таки краще не економити на ній і не купувати чи писати якісні тексти сайту. Вони повинні бути унікальними авторськими статтями. У цьому випадку ваші шанси на потрапляння в ТОП випуску ПС значно зростуть.
  2. Корисність. Який вміст з точки зору корисності? Пошукові системи слідкують за цим показником дуже ретельно: вони оцінюють кількість переглянутих сторінок на веб-ресурсі, час, витрачений на кожен з них, відсоток невдач, повернення до пошуку, готовність користувача поділитися з іншою інформацією, знайденої ви, багаторазові відвідування ресурсу тощо.
  3. Експертність. Якісні тексти для сайту пропонують відвідувачеві знайти інформацію, яка повністю та повністю відповідає пошуковому запиту. Тому ваші статті мають бути належним рівнем: грамотність, відповідна термінологія, таблиці, цифрові дані, підтвердження аргументів з посиланнями на первинні джерела.
  4. Оптимізація. Параметр, який, здавалося б, в першу чергу, раптово з’явився на останньому. Але це не означає, що це менш важливо, ніж усі попередні. Отже, правильна внутрішня та зовнішня оптимізація також є необхідною умовою для просування по службі.

Вплив якості контенту на думку пошукових систем

Принцип роботи пошукової системи полягає в тому, що він враховує всі ці фактори, що визначають якість контенту, шукає дійсно високоякісний контент і створює рейтинг сайтів на основі отриманих результатів. Підбір усіх з них робить ваш веб-ресурс ідеальним кандидатом для учасників TOP 10. Якщо ви зосереджуєтесь лише на деяких з них, результат буде набагато нижчим (якщо взагалі буде).

Тому, коли ви вирішуєте, яким повинен бути контент вашого сайту, перш за все, не слід забувати про його відповідність “перевагам” пошукових систем.

Ми сподіваємось, що ця інформація була для вас корисною. Ми чекаємо ваших коментарів!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *