Фото как продвинуть свой сайт самостоятельно

Як просунути свій сайт

Я думаю кожен новачок після покупки домену, хостингу та наповнивши свій ресурс інформацією задається питанням. Як просунути свій сайт? Він створив оригінальний і цікавий контент. Але чому його сайт не відвідують? Раджу перед цим прочитати мою статтю Написання успішного SEO тексту. Там ви знайдете основні правила написання успішного SEO тексту.

Фото як просунути свій сайт самостійно

Як підвищити відвідуваність сайту

Кожен власник сайту який трохи вже розуміє в сфері оптимізації хотів би просунути свій ресурс без вкладень. Цей спосіб займає чимало часу. Розберемо деякі фактори, що впливають на відвідуваність:

 1. Оригінальність контенту (максимальна);
 2. Приємний і легкий дизайн ресурсу;
 3. Легка навігація по ресурсу;
 4. Релевантність сторінок;
 5. Перевірка сайту;

Клієнт якому випадає список сторінок повинен точно зрозуміти що саме ваш ресурс самий інформативний. До того ж пошукових роботів переконати не легше. Розберемо докладніше.

Як просунути свій сайт? Пункт №1. Легка навігація по ресурсу

Навігація по ресурсу повинна бути зрозумілою і легкою для користувача. Для початку подумайте, в якому порядку і що ви б хотіли виставити. Так само робіть максимально зрозуміло сторінки, користувачеві повинна бути доступна будь-яка інформація вашого сайту в кілька натискань по мишці.

Створюйте все продумано, щоб кожна сторінка була підключена до батьківської сторінці.

Навігація по ресурсу відіграє велику роль в просуванні. За допомогою зручної і приємної навігації ви отримаєте кілька додаткових балів від пошукових роботів.

Раджу робити менше батьківський сторінок або ж зробити поле для пошуку і розслабитися. Коли користувач заходить на зовсім незрозумілий йому ресурс він тут же піде з ресурсу на інший.

Так само працюють пошукові системи. Вони теж мають деякі алгоритм, який обчислює зручна чи навігація по ресурсу і робить висновок, тобто схвалює або заперечує.

Так само від навігації залежить час перебування користувача на сайті, якщо в меню буде дуже багато батьківський сторінок і не буде поля для пошуку, користувачеві набридне переглядати кожну що б знайти інформацію.

Як просунути свій сайт? Пункт №2. унікальність

Дуже важливий пункт для успіху вашого ресурсу. Йдеться про максимальну унікальності тобто 100%. Не раджу вам знижувати планку, тільки якщо у вас багато (формул, цитат і т.д.)

Оригінальний контент пошукові системи завжди цінують. Не копіюйте інформацію з чужих джерел, пишіть тільки своє.

Якщо ж ви вже опублікували скопійоване інформацію, то шансів у вас або взагалі немає, або є, але ДУЖЕ мало. Після цього раджу навіть не намагатися виправити так як час буде витрачено даремно.

Якщо ви написали текст і хотіли б його перевірити на унікальність або ж перевірити свій текст на орфографічні помилки, а так само інші параметри для цього створили безліч сайтів які перевіряють на унікальність, спам, помилки.

Особисто мій погляд зупинився на сайті Text.ru. Він показує результат максимально точно і до того ж має різні функції. Після перевірки ви зможете виправити помилки в тексті або ж переконатися в унікальності.

Пункт №3. Правильна внутрішня оптимізація

          Правильна внутрішня оптимізація – це підбір правильних ключових слів, кількість ключових слів в тексті, унікальність тексту, витікаючі посилання. Коротше кажучи, повноцінна робота над текстом сторінки.

Після завершення статті перевірте валідатором HTML правильність написання заголовків в тексті, валідатор CSS і перевірка швидкості завантаження сторінок має велику значимість для роботів. Так само якщо ви користуєтеся CMS (WordPress), раджу встановити плагін Yoast SEO.

Внутрішня оптимізація це 50% успіху вашого сайту.

 1. Унікальність контенту (100%);
 2. Оптимізація сторінок під пошукові системи (ключові слова);
 3. Зручний і легкий дизайн;
 4. Просте зміст вашого ресурсу (для отримання потрібної інформації);

Він легкий у використанні. Є все необхідне для оптимізації тексту під роботів пошукових систем. Має все те що я перерахував вище для перевірки вашої сторінки.

Як просунути свій сайт? Пункт №4. Перевірка сайту

Я думаю всі знають про те, що існує безліч способів перевірити свій сайт так, що б пошуковим системам ні до чого було б причепитися.

1. Підключіть свій сайт до Google Analytics.

Легкий у використанні інструмент для отримання статистики відвідувань ресурсу, абсолютно безкоштовний. Так само має функцію: відслідковувати статистику відвідувань в реальному часі.

2. Підключіть одну із служб веб-майстрів.

Виділю одну, яка найбільше сподобалася – Google Webmaster Tools.

Перше що потрібно зробити:

 • Перевірити наявність файлу sitemap (карти сайту).
 • Перевірити наявність файлу robots.txt (перевірити на наявність помилок в ньому).
 • Вибрати за власним смаком доменне ім’я з www або без нього.
 • Провести перевірку на Instant Preview.3. *Обязательно: Сделайте тест на скорость загрузки страницы

За допомогою Google Page Speed:

 • Перевірте всі сторінки свого ресурсу. Результат повинен бути не нижче 70, в тому числі і на мобільних пристроях.
 • Виправте помилки (якщо показник нижче 70)

Пошукові роботи строго реагують на погані показники в Google Page Speed, з цього раджу відразу ж виправляти.

Як просунути свій сайт? Пункт №5. Дизайн ресурсу

Дизайн будь-якого сайту – це його візитка, яка знаходитися у Всесвітній Мережі. Правильна візитка тобто дизайн сайту приверне багато цільових відвідувачів, але ресурс наповнений зайвими фарбами і елементами – навпаки.

Дизайн головної сторінки ресурсу повинен бути легкий, не маючи великої кількості інформації з боків і відповідати тематиці свого ресурсу.

Найчастіше проблемою невдалого сайту ставати дизайн.

В інтернеті багато таких прикладів. Причини різні бувають – це надлишок графіки, складна система навігації, невідповідність дизайну до тематики сайту.

Що б такого не сталося з вами, раджу подивитися дизайн популярних сайтів, які мають хороший мережевий трафік. Виходячи з того, що тільки що було написано можна зробити висновок:

 1. Завантаження сайту повинна бути швидкою
 2. Гамма різних кольорів вашого ресурсу не повинна напружувати очі відвідувачеві
 3. В першу чергу потрібно виділяти всіляко інформацію на сайті, що б до тексту було найбільше уваги.
 4. Навігація по сайту повинна бути гранично простою і зрозумілою
 5. Дизайн сайту повинен повністю відповідати тематиці ресурсу

Природно кожен веб-проект повинен мати приємний, чи не строгий дизайн. Пошукові системи це все враховують і ставлять на певне місце у видачі. Дизайн повинен бути легким і не сильно насиченим, що б він подобався більшості.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *