Фото как проиндексировать сайт в гугл и Яндекс

Як проіндексувати сайт?

Доброго часу доби, шановні читачі ITknowledge. У цій статті я постараюся максимально докладно розповісти вам “Як проіндексувати сайт?”. Поговоримо про таке питання: “Як це зробити максимально швидко?”, А так само поділюся з вами порадами якими я особисто користуюся.

Фото як проіндексувати сайт в гугл і Яндекс

Стаття буде корисна починаючим веб-майстрам, які створили свій сайт, створили сайт, написали парочку статей і хочуть щоб Google заніс сайт в свою базу, а так само всі прикріплені до цього сайту сторінки і поставив на певні позиції. Такими питаннями задаються абсолютно всі новачки. Це абсолютно нормально!

№1. Що таке індексація сайту?

Індексація сайтуце огляд вашого сайту пошуковими роботами від Google або Яндекс і т.п., і обчисливши характеристику вашого веб-ресурсу заносить його в свою базу. Після цього в пошукових системах ви можете спостерігати позиції свого сайту.

Якщо низькі (вище 30 позиції) раджу провести аудит сайту, щоб отримати рекомендації по певним підвидів оптимізації вашого сайту.

Пошукові роботи індексують всі графічні елементи присутні на сайті, а так само посилання.

Так само присутні функції на заборону індексації – для цього використовується файл robots.txt, а так само директиви Disallow, Allow, User-agent, Crawl-delay і т.п. Існує ще один спосіб – використання тега noindex і nofollow закривають вміст веб-ресурсу від пошукових роботів.

№2. Як проіндексувати сайт в Google?

Щоб пошуковому роботу дати зрозуміти, що ви хочете проіндексувати певну сторінку, потрібно:

  1. Підключити сайт до Google WebMaster;
  2. Завантажити карту свого веб-ресурсу на даний веб-майстер;
  3. В особистому акаунті серед всіх функцій знайдете вкладку “Подивитись як Google Bot”;

Перед тим, як відправляти роботу запит на індексацію, переконайтеся, що ви зробили все правильно, інакше після індексації вам потрібно буде дуже багато сміття прибирати, і це не точно, що ви благополучно все приберете.

Для успішної індексації потрібно буде відкрити CSS стилі і javascript файли. Це потрібно робити, тому що пошукові роботи вже навчені розрізняти текст відтворюваний js-скриптом, а так само брати на перевірку юзабіліті сайту. В даний час дані пункти впливають на позиції веб-ресурсу.

№3. Як проіндексувати сайт в Яндексі?

Тут подивимося з іншого боку. Швидкість індексації в Яндексі залежить від типу вашого веб-ресурсу. Якщо він часто оновлюється (новини або контент-проект) тоді в роботу піде “хороший” пошукової робот, який зробить індексацію максимально швидко.

Фото основні методи проіндексувати сайт в пошуковій системі

Якщо ж тип вашого веб-ресурсу не підходить вище перерахованим, тоді вас проиндексирует “поганий” робот, швидкість якого швидкої не можна назвати. Індексація звичайного сайту може займати від двох тижнів до двох місяців.

Способи індексації сайту в Яндексі:

  1. Підключити свій веб-ресурс до Яндекс вебмайстру;
  2. Знову ж, завантажити карту сайту на веб-майстер;
  3. У вебмайстрів потрібно знайти вкладку “Повідомити про новий сайт“;

Даний інструмент у Яндекса і Гугла абсолютно різний. Google прийняти запит на індексацію може в періоді від першої до тижні. У Яндекса ж ці терміни подвоюються, а то і потроюється.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *