Фото как написать успешный seo текст

Як правильно написати SEO текст

Як правильно написати SEO текст? Це питання з’являється з самого початку, тому що це головний пункт успішного ресурсу. Для написання хорошого тексту потрібно виконати:

Фото як написати успішний seo текст

  • Семантичний аналіз тексту;
  • Продумане і грамотне написання заголовків таких як <h1> – <h6>, <b>, <strong>;
  • Чітко описують вашу тему ключові слова;
  • Обсяг вашого тексту;
  • Написання оригінального контенту (дуже важливо);
  • Правильна внутрішня перелінковка;

Як правильно написати SEO текст? Пункт №1. Семантичний аналіз тексту

Коли ви створювали свій сайт ви напевно знали тематику свого майбутнього сайту, яка і є ключовим словом, згодом ви повинні будете удосконалити для статей вашого ресурсу. Вам потрібно буде написати ключове слово яке пояснить тему вашого ресурсу (або статті).

Вам потрібно подумати, що найчастіше вводить людей в такій ситуації, що б пошукова система видала саме ваш ресурс на перших місцях. Це потрібно постійно вдосконалювати для своїх нових сторінок.

Правильний семантичний аналіз згодом може принести чималу кількість цільових відвідувачів.

У пошукових системах різну кількість запитів на ключові слова. Наприклад “SEO оптимізація” більше використовують ніж “SEO оптимізація свого ресурсу”. Чим коротше ключове слово тим складніше його пробити на перші місця в пошукових системах.

Для цього є спеціальні роботи такі, як “Лічильник Яндекс” і “Google лічильник”. За допомогою них ви можете дізнатися самі часто вводяться запити на певне ключове слово.

В Google більше переваг так як він надає інформацію про рівень конкуренції та про кількість запитів в цільовому регіоні. Це набагато зручніше і економить ваш час.


Пункт №2. Написання заголовків <h1> – <h6>, <b>, <strong>

Заголовки <h1> – <h6>, <b>, <strong>, теж дуже важливі для пошукової видачі вашого ресурсу. Хоча б в деяких з них напишіть ключові слова сторінки.

В заголовки <h1> – <h2> потрібно завжди писати ключові слова, це підвищить ваш рівень в пошукових системах.

Теги <b>, <strong> важливі, але не такі значущі як <h1> – <h2>. Не раджу все виділяти в вашому тексті, це не принесе багато трафіку, так як це буде виглядати не привабливо.

У написанні заголовків потрібно не просто використовувати ключові слова, а й правильно їх оптимізувати. Хочете дізнатися як оптимізувати заголовок під користувачів? Читайте далі …

Тема можна оформити в декількох форматах. Спосіб №1. Тема – питання

Заголовок повинен задати питання користувачеві так, що він його зацікавить, і користувач відразу повинен клікнути на статтю.

Наприклад:

(У своїй статті я використовував цей спосіб) “Хочете дізнатися як оптимізувати заголовок під користувачів? Читайте далі …” Або “Хочете навчитися заробітку в інтернеті?” (Жирним шрифтом відзначені ключові слова)

Спосіб №2. Тема закликає до дії

Цей заголовок використовується в разі, якщо вам потрібно змусити користувача клікнути по певному посиланню, скачати, купити і т.д.

Наприклад:

“Заробляйте гроші за допомогою казино онлайн в два кліка!” або “Встановіть додаток …. до себе на телефон і отримаєте безкоштовно 2 долари!” (Жирним відзначені ключові слова)

Спосіб №3. Тема прив’язаний до цільовим відвідувачам певної статті

Цей заголовок використовуйте в разі якщо вам потрібно звернутися до цільовим відвідувачам певної статті наприклад коли рекламуєте свої або чужі послуги

Наприклад:

“Купіть курс по правильному написанню SEO тексту! Знижка для зареєстрованих 50% …” (жирним відзначені ключові слова)

Таким способом з гнилого заголовка здатні зробити правильний і відповідний до вподоби заголовок статті для цільових відвідувачів.

Як правильно написати SEO текст? Пункт №3. Правильне написання ключових слів

Ключові словакороткі фрази описують до самих дрібниць ваш ресурс. Користувачі вводять ключові слова в пошукових системах з метою отримати потрібну їм інформацію.

Ключові слова допомагають підняти сайт в пошукових системах, а так само розкрити тему вашого сайту. З цього просування вашого ресурсу залежить зокрема від написання ключових слів.

При правильному написанні ключових слів пошукової робот помітить це і ви отримаєте очікуваний результат. Так як їх оцінюють не користувачі, а

Фото график как правильно написать seo текст

пошукові роботи. Існують запити по різному кількості переглядів в місяць.

(5500 переглядів і більше)
(1500 – 5500 переглядів)
(До 1500 переглядів)

Деякі оптимізатори при створенні статті та підбору до неї ключових слів вибирають високочастотні запити тобто 5000 запитів і більш, але не завжди можна пробитися в Топ при такій конкуренції.

Надійніше буде вибрати низькочастотний і отримувати трафік.

Ключові слова повинні використовуватися в тексті часто тобто містити не менше 1% вашої статті. Це теж підвищує ваш рівень в очах пошукових роботів.

Як правильно написати SEO текст? Пункт №4. обсяг тексту

  1. Статтю не варто робити велику і писати в неї найдрібніші деталі, люди найчастіше заходять на сайт що б прийняти потрібну їм інформацію дуже швидко, а так само від коротких відеороликів.
  2. Якщо ж у вас інформаційний сайт. Наприклад: “Як оптимізувати сайт?” або “Що таке Семантика?” і т.д. тоді потрібно дивитися за матеріалом тобто якщо інформації на цю тему багато, тоді краще писати статтю до 2500 слів.
  3. Ну а якщо ви хочете сподобатися пошуковим роботам, пишіть текст від 900 слів як мінімум, так як нижче вже буде недолік статті та пошукової робот це не підтримає.

Як правильно написати SEO текст? Пункт №5. Написання оригінального тексту

Написання оригінального тексту – нелегка справа і вимагає часу. Для початку вам потрібно розібратися самостійно в певній темі про яку ви зібралися написати, можливо ви вже розібралися в темі.

Тоді ви повинні продумати план написання статті, тобто про яку тему ви розкажіть спочатку статті і яку в кінці статті, це допоможе вам написати статтю без будь-яких орфографічних помилок так як ви будете робити все за планом.

І найголовніше правило в цій справі, про який потрібно завжди пам’ятати:

Не намагайтеся копіювати інформацію написану іншими ресурсами.

Фізично ви це зробити можете, але задайте собі питання: “Навіщо мені потрібен сайт?”. Адже кожен ресурс повинен бути унікальним, не схожим на інших нічим (якщо не враховувати різні математичні формули і т.д.)

Пошукові роботи пропрацювали алгоритм, який ретельно перевірить ваш сайт. Він не просто знайде 20-30% подобу ресурсу, а все 99-100%. Звичайно ж після цього думати про просування в пошукових позиціях – це марна трата часу.

Фото як правильно написати SEO текст

Пункт №6. Правильна внутрішня перелінковка сторінок

Для початку розкрию саме поняття. Правильна внутрішня перелінковка сторінок – це одна з комплексу заходів з просування в позиціях пошукової системи, тобто ви пов’язуєте статті свого ресурсу з іншими подібними статтями вашого ресурсу, створюєте мережу посилань на свій сайту.

Зв’язуйте статті один з одним посиланнями, а так само з переходом на головну сторінку.

Бажано робити по 2-3 посилання на головну сторінку. Намагайтеся поєднувати посиланнями сторінки так, що б доступ до інформації яку відвідувач хоче отримати була доступна в 2 кліка.

Завдяки цьому користувач не отримавши потрібної інформації клацне по посиланню подібної статті, і у вас шанси збільшаться забезпечити користувача необхідною інформацією. Чому я написав шанси?

Тому що при отриманні потрібної інформації користувач припиняє шукати її, а пошукові роботи це все враховують і значно підвищують оцінку ресурсу.

Наприклад: Зайшов Вася (користувач) на вашу статтю “Що таке SEO оптимізація?”, Прочитав, але не отримавши потрібної інформації вирішується клікнути на посилання подібної статті на вашому сайті, прочитав, отримав потрібну йому інформацію і вийшов, більше не вводить в пошуковій системі подібні ключові слова, а сайт отримав повагу від пошукових роботів.

Цей спосіб значно впливає на позиції вашого сайту. Сподобалася стаття? – поділися з іншими, а так само раджу прочитати про 5 основних способи підвищити позиції свого сайту.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *