Добавить сайт в DMOZ каталог фото

Як додати сайт в DMOZ каталог

Додати сайт в DMOZ каталог зможе не кожен. Однак, користь від позитивного результату буде максимально високою при ранжируванні пошуковими системами.

DMOZ означає проект Open Directory. Цей давній якісний довідник стоїть окремо від інших з кількох причин. По-перше, DMOZ є відмінним джерелом постійних релевантних зовнішніх посилань, які допоможуть підвищити рейтинг і трафік в пошукових системах.

Повний каталог розбитий і організований в величезна кількість категорій, які допомагають описувати і посилатися на корисні сайти.

Крім того, DMOZ управляється редакцією і ретельно контролюється. Представлені сайти індивідуально перевіряються і вибираються редакторами добровольців, що збільшує цінність каталогу серед інших посилань.

В даний час на сайті розміщується понад 97 000 редакторів, 5,1 мільйона веб-сайтів і 1 млн категорій. Ще одна унікальна функція Open Directory – це партнерство з іншими популярними інтернет-платформами, такими як пошук AOL, Google і Netscape Search.

Наскільки важко потрапити сайту в DMOZ

Оскільки DMOZ несе більшу вагу, цей авторитетний каталог вважається більш складним для отримання місця.

Ухвалення в DMOZ визначається оглядом конкретного редактора представленого контенту. Дотримуйтесь докладним і строгим інструкцій DMOZ для сайту, який буде прийнятий.

Навіть якщо користувач слід за кожним директиви точно так же, як написано, до сих пір домен не гарантовано потрапляє в список.

 

Додати сайт в DMOZ каталог фото

 

У безкоштовному Open Directory Project є велика цінність, але чи варто чекати?

Тривалість отримання веб-сайту, зазначеного в будь-якому типі каталогу, сильно розрізняється. Деяким каталогам потрібен якийсь час для відповіді, і, на жаль, DMOZ можна перерахувати в цій групі. Відомо, що DMOZ займає багато часу.

Інфраструктура, така як обсяг записів на момент подачі заявки і наскільки зайнятий редактор, який бере участь в перегляді, може впливати на час обробки. Це може засмучувати, щоб чекати кілька тижнів або місяців для затвердження, тільки щоб нарешті дізнатися, що сайт не потрапив в DMOZ.

Тим не менш, не відправляйте свій сайт кілька разів в DMOZ! Це не допоможе підвищити ймовірність прийняття. Перш за все, ми рекомендуємо вам витратити час на відправку свого сайту в DMOZ. Не соромтеся зосередитися на наступній можливості SEO.

Щоб збільшити шанси сайту стати списком DMOZ, є пара тактик. Помітно, що старі сайти, а точніше з віком не менше ніж 3 роки, швидше за все, потраплять в DMOZ, ніж нові сайти.

Як згадувалося вище, можливо, одна з причин, чому процес подачі займає багато часу, пояснюється тим, скільки часу редактор добровольців може присвятити цій роботі. Якщо ви станете офіційним редактором Open Directory Project, обов’язково виберіть категорію або дві, що зробить вас експертом.

Ви створите більше повноважень в якості редактора, що збільшить ймовірність отримання посилань в DMOZ. Знову ж таки, ці дії не гарантують доступ, тому, ймовірно, це не варто зусиль, якщо ви не серйозно ставитеся до того, щоб стати редактором DMOZ.

Намагаємося додати сайт в DMOZ каталог

Нижче наведено короткий огляд того, як відправити свій бізнес в проект Open Directory. Перш ніж почати, дотримуйтесь цих двох підказкам:

 1. Натисніть, щоб дізнатися більше про те, як додати сайт в DMOZ каталог. Якщо ви не впевнені в тому, чи відповідає ваш сайт вимогам, тут допоможуть визначити. Якщо ваш сайт підпадає під дію рекомендацій, ви готові почати процес подачі.
 2. Ще одна рекомендація – перевірити, чи ваш веб-сайт до DMOZ. Немає сенсу відправляти додаток і чекати відповіді, якщо сайт вже активний в каталозі.

Тепер почніть відправку свого сайту

Після того, як ви виконали вищевказані два кроки і готові рухатися вперед, зайдіть на домашню сторінку DMOZ. Перейдіть до найбільш релевантної категорії для вашого сайту.

Кількість категорій дуже велике, тому не просто виберіть загальний варіант або першу категорію, яка виглядає добре, тому що ці прості помилки можуть перешкодити вам вибрати для каталогу.

Якщо з якої-небудь причини редактор не любить обрану вами категорію, редактор може перемістити її в більш відповідну категорію під час процесу огляду.

Після вибору сторінки категорії, найбільш підходящою для вашої компанії, клацніть значок «Запропонувати URL», розташований у правому верхньому кутку сторінки.

Запропонувати url сайту в DMOZ каталозі фото

Дотримуйтесь інструкції ретельно на цій сторінці, щоб завершити реєстрацію в Open Directory.

Коли ви досягнете цього розділу, вкрай важливо, щоб ви в максимально можливій мірі заповнили інформацію про своєму домені.

Чим більше інформації ви можете додати, тим вищі ваші шанси потрапити в цей престижний каталог.

Перегляньте категорію сайту, щоб переконатися, що ви з нею згодні.

Якщо у вас є питання, ви можете повернутися назад на кілька сторінок і вибрати іншу категорію дуже легко.

 • Введіть URL-адресу сайту.
 • Введіть назву сайту.
 • Введіть опис сайту. Ось кілька ключових пропозицій для поліпшення процесу написання опису:
  При написанні опису бізнесу переконайтеся, що контент пояснює більше і сприяє меншому. Існує велика різниця в написанні стилів між відображенням вашого досвіду і реклами. DMOZ не намагається продавати рекламу клієнтам, тому переконайтеся, що ваш контент відображає інформаційну перспективу.

  Заповнюємо інформацію в dmoz каталозі фото

  Це важливе правило застосовується до всіх каталогів, які перераховують вашу компанію. Переконайтеся, що інформація про бізнес узгоджена і правильна у всіх списках каталогів, як зазначено вище. Постарайтеся вказати цільові ключові слова, коли зможете, і не забудьте надати кілька посилань на свій сайт. Однак майте на увазі переповнення профілю ключовими словами.

 • Введіть свою адресу електронної пошти.
 • Введіть текст, показаний на зображенні, щоб підтвердити, що ви вручну заповнили цей додаток.
 • Натисніть «Відправити» в нижній частині додатка після прочитання Угоди про подачу заявки. З’явиться сторінка підтвердження відправки.

  Заявка сайту в dmoz каталог прийнята фото

 • Закрийте сторінку. Переходьте до роботи з наступними впливовими факторами SEO!

Чи варто намагатися додати сайт в DMOZ каталог

Звісно так. Адже тепер ви прочитали цю статтю і знаєте як правильно додати сайт в DMOZ каталог.

Подача заявки не займе багато часу (не враховуючи обробку сайту).

Було б класно, якщо хто-небудь поділитися своїм досвідом з попаданням в каталог DMOZ. Виникли питання за статтею – ласкаво просимо в коментарі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *