Определить аудиторию сайта фото

Визначити аудиторію сайту ➦ Поради по темі

Визначити аудиторію сайту фотоРада з написання контенту на веб-сайті: Визначити аудиторію сайту ➦ дуже важливо.

При написанні контенту для вашого сайту легко може загрузнути в пошуковій оптимізації (SEO), фразах ключових слів, довгому хвості, закликах до дії, внутрішньої прив’язці, заголовках … да, всі ці речі важливі.

І так, є багато, про що потрібно думати при написанні контенту для вашого сайту. Але є одна річ, яку навіть Google говорить, повинна мати пріоритет при написанні контенту для вашого сайту: ваша аудиторія.

Визначити аудиторію вашого сайту

Отже, ви хочете, щоб контент привертав потрібну аудиторію? По-перше, визначте цю аудиторію веб-сайту. Коли справа доходить до написання контенту для веб-сайту, вам потрібно зрозуміти більше, ніж просто базову демографію маркетингу.

Поради, які допоможуть вам визначити аудиторію сайту:

  • Визначте їх рівень комфорту в Інтернеті. Чи є ваша аудиторія дуже інтернет-підкованою або їм потрібно трохи більше рекомендацій? Їхнє знайомство з веб-сайтами має керуватися тим, як ви пишете ім.
  • Дізнайтеся, що ще вони люблять робити в Інтернеті. Якщо ваша аудиторія повна любителів Pinterest, ви повинні розглянути більш візуальний контент на своєму веб-сайті. Якщо ваша аудиторія часто читає новинні сайти, ви повинні подумати про форматування своєї сторінки з великими чіткими заголовками. Дізнайтеся, де ваша аудиторія проводить свій час в Інтернеті, а потім шукайте стилі, що імітують ваш власний сайт.
  • Дізнайтеся, що вони хочуть робити на вашому сайті. Пам’ятайте, що ваш сайт – це не просто електронна брошура. Ваш сайт викликає дію. І чим більше ви знаєте, які дії ваша аудиторія хоче зробити, тим краще ви зможете писати контент, відповідний їх потребам.

Як ви можете бачити з наведених вище рад, як тільки ви зрозумієте свою аудиторію свого сайту, вам потрібно написати їхні потреби. Як ви дізнаєтеся всю цю чудову анекдотичну інформацію? Вам не потрібен великий (дорогий) проект дослідження ринку. Вам потрібно 5-10 клієнтів і перспективи, з якими ви можете поговорити близько 15 хвилин. У цьому інтерв’ю ви будете створювати аудиторію персони зі складових характеристик, які ви знайдете.

Розуміння вашої аудиторії сайту поліпшить ваш SEO

Підемо прямо в Google. Їх рекомендації щодо змісту:

  1. Створіть корисний, багатий інформацією сайт і напишіть сторінки, які чітко і точно описують ваш контент.
  2. Подумайте про слова, які користувач вводив би, щоб знайти ваші сторінки, і переконайтеся, що ваш сайт фактично включає в себе ці слова.

Там немає згадки про заповнення ключових слів. Чи не згадується створення метатег-тегів. Замість цього, кращий рада Google щодо поліпшення SEO з контентом – це написати корисний контент. Здається, чи не так? Але іноді найпростіші речі найскладніші.

Поради щодо поліпшення SEO з вмістом:

  • Напишіть унікальний контент.
  • Розробіть чіткий, зрозумілий контент, який буде корисний для вашої аудиторії.
  • Зробіть цей контент зручним для читання в форматі, привабливому для вашої аудиторії
  • Регулярно оновлюйте свій контент.
  • Увімкніть логічні, здорові поняття, які використовує ваша аудиторія, коли вони шукають вашу інформацію

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *