уникальность seo текста фото

Унікальність SEO Тексту

Унікальність SEO Тексту – один з найважливіших пунктів просування в ТОП пошукової системи.
Пошуковики повинні бути впевнені, що вони виводять в ТОП якісний і унікальний контент, який ще не зустрічався в мережі інтернет.
Перед публікацією нового тексту на вашому веб-ресурсі перевірте його. На випадок, якщо написанням текстів займається копірайтер, вам теж слід знати способи перевірки вашого тексту.

унікальність seo тексту фото

Ви робите це щоб бути впевненим у чесній і якісній роботі копірайтера і виключити можливість зниження позицій.

Способи перевірки контенту на унікальність

Щоб перевірити текст на унікальність виконайте рекомендації описані нижче (бажано все).

 • Пошукова система. Копіюйте окремо абзаци тексту і вводите в пошуковику. Якщо в результаті ви побачите 7-8 слів поспіль виділених жирним шрифтом, то рівень унікальність низький, вам варто його підвищити якомога швидше. Так само раджу перевіряти в 2-4-х пошукових системах так як одна не встигає проіндексувати абсолютно все веб-ресурси інтернету.

  фото перевірка унікальності тексту через пошуковик

За даним запитом повторень немає, а значить цю статтю пошуковик буде ставити вище при ранжируванні (потрібно перевіряти і решта абзаців).

Сервіс перевірки унікальності тексту

Таких ресурсів існує безліч в інтернеті. Кожен з них має свої власні методи обчислення, отже, краще використовувати всі наведені нижче ресурси для отримання максимально вірного результату.

 1. copyscape.com – своєрідний сервіс перевірки. Суть в тому, що тут потрібна посилання на сторінку самого тексту для перевірки його в мережі інтернет. Отже, перевірити текст перед його публікацією ви не зможете.

  copyscape сервіс для перевірки тексту на унікальність фото

 2. content-watch.ru – вважаю, це кращий сервіс перевірки тому дуже прискіпливий(отримати 100% може тільки дійсно унікальний текст).
  У порівнянні з іншими сервісами радує хорошими результатами. Так само сервіс враховує схожі ключові фрази.
  content-watch.ru сервіс для перевірки тексту на унікальність фото
 3. antiplagiat.ru – не раджу користуватися цим сервісом. Рідко показує результат нижче 100%, хоча на інших сервісах результат 70-80%.
 4. Text.ru – відмінний веб-сервіс для перевірки. Результати видає точні, але не рідко трапляється баг – зробивши багато однакових перевірок поспіль, він може показувати різні результати (100% або менше). Великий плюс даного сервісу то, що при перевірці він вказує ще й SEO тексту(спам, вода, орфографічні помилки).

  text.ru сервіс для перевірки тексту на унікальність фото

 5. Advego Plagiatus – досить цікава програма. Можна полазити в налаштуваннях, поставити свої, так само є вибір між тривалої перевіркою і швидкою. Відрізняються точністю і часом перевірки.

Що в підсумку?

Домігшись унікальність SEO тексту 100% Ви отримаєте перевагу в просуванні свого сайту в ТОП. Унікальність seo тексту враховується пошуковими системами в першу чергу при ранжируванні.
Отже, ваша мета – зробити якомога якісний контент і максимально його уникализировать.
Задавайте питання по темі в коментарях! Сподобалася стаття? – поділися з іншими, а так само раджу прочитати як видалити дублі сторінок.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *