Система управления контентом сайта фото

Система управління контентом сайту: 4 фактора при виборі кращої cms

Система управління контентом сайту, в першу чергу, повинна бути безпечною і зручною.
Система управління контентом сайту фото

У сьогоднішньому світі все більше організацій очікують, що їхні фахівці з маркетингу зроблять більше, ніж просто створили веб-сайт компанії. Вони хочуть контролювати свій веб-сайт – здатність вносити зміни і зберігати все свіже й актуальне.

Ми завжди вважали, що кращі сайти регулярно оновлюються. Кращим способом управління вашим сайтом є додавання системи управління контентом (CMS). Цей бекдор на веб-сайт дозволяє редагувати і оновлювати веб-сайт.

Правильна CMS може стати одним з ваших самих потужних маркетингових інструментів, дозволяючи вам підтримувати своєчасні зусилля з продажу, навчати вашу аудиторію і просувати нові продукти або послуги при їх запуску. Як ви знаходите «правильну» CMS для своїх потреб?

ЧОТИРИ ЧИННИКА, ЯКІ СЛІД ВРАХОВУВАТИ ПРИ ПОШУКУ CMS

 1. Можливості і простота використання
 2. Безпека
 3. Інвестиції
 4. Партнер сайту

Можливості і простота використання

Найважливіший фактор, який слід враховувати при розгляді варіантів CMS, – це можливість легко зробити необхідні зміни. Ви також повинні вивчити настроюються параметри CMS і з’ясувати, чи знає ваш розробник вашого сайту, як з ним працювати, щоб ви могли отримати від нього максимальну функціональність.

Wordpress система управління контентом сайту фото

Другий найбільш важливий крок – перевірити роботу системи або, по крайней мере, пройти демонстрацію. Ми рекомендуємо скласти список змін, які ви плануєте регулярно робити, і сценарії речей, які можуть змінитися в майбутньому.

При перегляді параметрів CMS увійдіть і перевірте, як легко це робити. Таким чином, ви можете побачити, як виглядає система, коли ви входите в систему і визначаєте для себе, якщо функціональність легко використовувати на регулярній основі.

Кожна система управління контентом пропонує свій власний набір елементів управління, які можна налаштувати різними способами. Важливо уточнити, які частини ви будете контролювати і які обмеження можуть бути.

Ось деякі з основних елементів управління, які система управління контентом повинна надати:

 • Додавання, редагування та видалення сторінок
 • Редагування вмісту сторінки, включаючи назви сторінок
 • Управління навігацією за допомогою управління замовленнями
 • Завантажувати фотографії і документи

Ось деякі додаткові функції, які можуть вас зацікавити:

 • Створення простої форми (наприклад, контактна форма)
 • Фотогалерея
 • Список новин
 • Каталог команд

Якщо у вас є досвід використання CMS і базового HTML, а також навички і програмне забезпечення для редагування фотографій, ви також захочете попросити переглянути розширені функціональні можливості і варіанти настройки під час демонстрації. Якщо у вас немає цих навичок на дому, вам необхідно вивчити варіанти підтримки обраної вами системи управління контентом.

Ви хочете переконатися, що CMS легко обробляє щоденні зміни, а також досить функціонально для розробника вашого сайту, щоб мати можливість адаптувати дизайн сторінки і додавати власні ілюстрації або функціональні можливості.

Пам’ятайте, що CMS – це фантастичний інструмент, але коли приходить час додавати нові розділи або функціональні можливості, ви повинні зателефонувати розробника свого веб-сайту, щоб переконатися, що ви використовуєте найбільш стратегічно вигідний підхід.

Безпека

Злом і безпека – це справжні проблеми, про які потрібно знати для будь-якого веб-сайту. Деякі системи управління контентом мають уразливості, які можуть бути зламані. Кіберзлочинці використовуватимуть порушення безпеки, щоб захопити сайт, який може викликати особливу заклопотаність, якщо у вас є яка-небудь конфіденційна інформація або можливості електронної комерції.

Порушення безпеки також можуть бути відкриттям для хакерів, щоб видалити ваш сайт, вставити дані про спам в вашу базу даних або встановити шкідливий код або шкідливу програму, яка може завдати шкоди вашим комп’ютерам, серверам та комп’ютерів ваших клієнтів.

Дуже важливо поговорити з вашим продавцем CMS про запобіжні заходи, які вони приймають за безпеку. Дії, які слід очікувати, включають:

 • Регулярне розклад оновлень
 • Регулярний графік оновлення та виправлення CMS. Крім того, середа хостингу також повинна дотримуватися стандартного графіка установки серверів і ОС.
 • Регулярне розклад резервного копіювання для CMS і підтримуючої бази даних (де зберігається інформація вашого сайту). Ми рекомендуємо, як мінімум, щотижневу резервну копію.
 • Вимога для сильних адміністраторських імен користувачів і паролів, включаючи аутентифікацію.

Інвестиції

CMS логотипи фотоСистема управління контентом сайту може варіюватися від безкоштовного до дуже високого рівня (і високого долара). Розглядаючи вартість, пам’ятайте, що безкоштовний не завжди кращий, але вам може не знадобитися найдорожчий. Спочатку подивіться на функціональність, а другий – на ціну.

Безкоштовно. Ви можете знайти деякі дуже функціональні, прості у використанні системи управління контентом, які є безкоштовними. Популярна система управління контентом з відкритим вихідним кодом: WordPress, Rubedo, Drupal, Joomla Hosted / Monthly Cost.

Інший варіант, який ви можете розглянути, – це розміщене рішення, зазвичай з щомісячною або щорічною оплатою. Популярні хостингові системи управління контентом включають: SquareSpace, Wix, Weebly, Jimdo Proprietary.

Ці системи зазвичай мають більш надійні функції, розширений контроль і необмежену гнучкість для задоволення ваших потреб.

Популярні системні системи управління контентом включають в себе: Sharepoint, ExpressionEngine, HubSpot, Kentico Free, недорогі або пропрієтарні варіанти, кожен з яких має свої плюси і мінуси, і вартість, безумовно, одна з них. Однак вартість ніколи не повинна бути єдиним вирішальним фактором.

Простота використання та інтеграції з вашим сайтом повинна мати більше значення в рішенні CMS.

Партнер сайту

Як тільки ви виявите, що CMS, яка проходить перші три вікна, проста у використанні, безпеки і відповідає вашому бюджету, ви хочете розглянути, як це працює з вашою загальною онлайн-стратегією і обраним партнером по веб-сайту. Знаючи, що ви захочете регулярно оновлювати дизайн і функціональність свого сайту (галузеві стандарти говорять кожні 2-3 роки), чи буде CMS продовжувати працювати з вашим сайтом у міру його розвитку? Які плани розробника CMS з оновлення та розширення функціональності?

В кінцевому рахунку важливо пам’ятати, що технологія може використовуватися багатьма способами для досягнення того ж результату. Ви захочете переконатися, що ваш партнер по веб-сайту має можливість зважити рішення, і ми рекомендуємо звернутися до них за порадою при початку вашої оцінки.

Виберіть свою CMS для стратегічної відповідності

Чи можете ви знайти CMS, який буде виконувати цю роботу, не пройшовши демонстраційний процес і процес оцінки? Ймовірно. Але ви можете знайти собі ще один CMS протягом року. Крім того, демо дозволяє вам бачити речі, про які ви, можливо, і не подумали. Витратьте час, щоб вибрати ретельно, виходячи з міркувань, викладених вище, і у вас буде інструмент, який допоможе вам стратегічно управляти вашим сайтом.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *