SVG изображение фото

SVG ЗОБРАЖЕННЯ: перевага використання ➥ масштабируемая векторна графіка

Завдяки гнучкому дизайну зображення часто необхідно використовувати для різних розмірів для різних розмірів екрану. Незважаючи на численні підходи до обліку цих проблем з растровими зображеннями, існує ще більш просте рішення для векторної графіки: використовуйте SVG зображення.

Підтримка векторної графіки в Інтернеті пройшла довгий шлях. Традиційно векторна графіка була Растеризувати і збережена як JPG, PNG або GIF-файли для використання на веб-сайті. Тепер, коли пристрої з більш високою роздільною здатністю стали популярними, наприклад, пристрої Apple з дисплеєм Retina, растрові зображення більше не гарантуються для відображення на високому рівні для всіх користувачів.

Коли справа доходить до додавання зображень на ваш сайт, на вибір два основних типи зображень: растрові зображення і векторні зображення.

SVG зображення фото

Растрове зображення, зазвичай фотографія, складається з пікселів і має заданий дозвіл. Коли він масштабується, він втратить якість і може здаватися піксельним або зернистим.

Векторне зображення створюється з використанням точок, ліній і фігур. Ви можете масштабувати векторні зображення до будь-якого розміру без втрати якості. Зображення векторів обмежені в тому, наскільки детально вони можуть представляти, тому їх краще використовувати для таких елементів, як друкарня, логотипи, значки або ілюстрації.

SVG означає Scalable Vector Graphics, і це формат файлу, який дозволяє вам відображати векторні зображення на вашому веб-сайті. Це означає, що ви можете масштабувати SVG зображення вгору і вниз по мірі необхідності, не втрачаючи якості, що робить його відмінним вибором для гнучкого веб-дизайну.

У цій статті ми розглянемо, як використовувати SVG зображення і як вони корисні для вашого сайту.

СПОСОБИ ВИКОРИСТАННЯ SVG

Існує два основних способи реалізації SVG на вашому веб-сайті:

  • Як файл .svg. Файли SVG можна використовувати так само, як і інші файли зображень, відображаючи їх на сторінці за допомогою тега або в якості фону в CSS.
  • Використання вбудованого SVG-коду. Де SVG зображення відрізняються: код всередині файлу може бути скопійований і вставлений безпосередньо на сторінку для відображення зображення. Цей метод дозволяє більше контролювати управління зображенням.

SVG ЗОБРАЖЕННЯ: Перевага

Масштабованість

Одним з основних переваг SVG зображення є те, що вони незалежні від дозволу. Це означає, що на відміну від типів файлів, таких як JPG або PNG, SVG зображення зберігає однакову якість незалежно від дозволу і розміру екрану. Таким чином, на екрані сітківки, де JPG може здатися розмитим, якщо він недостатньо великий, SVG зображення як і раніше буде виглядати якісним.

Порівняння SVG і PNG фото
На наведеному вище малюнку показана різниця між SVG і PNG при збільшенні. Зображення SVG чітке і чітке, в той час як версія PNG починає здаватися піксельної.

Дізнайтеся більше про те, ЯК СТВОРИТИ ЧУЙНИЙ ДИЗАЙН ДЛЯ САЙТУ

Розмір файла

Використовуючи SVG зображення можна зменшити розмір файлів, ніж до інших типів файлів при правильній оптимізації. Це корисно при роботі з екранами з більш високою роздільною здатністю, оскільки SVG зображення не потрібно створювати при великих розмірах, щоб враховувати різницю, наприклад, растрові зображення. Якщо ви використовуєте SVG-файли на своєму веб-сайті, менші розміри файлів означають, що ваші зображення будуть завантажуватися швидше.

Можливості редагування

Файли SVG унікальні тим, що їх можна редагувати в програмах графічного редагування (таких як Illustrator або Sketch), як і інші зображення, але також і в текстовому редакторі, де розмітку можна налаштувати безпосередньо.

Перегляд зображень SVG і коду фото
Зліва знаходиться SVG, відкритий в Sketch. Справа знаходиться той же файл, відкритий в текстовому редакторі, що відображає код, що міститься у файлі зображення.

ПРОДИВІТЬСЯ НАШІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО СТВОРЕННЯ САЙТ ЛІКАРНІ

Подання

Використання вбудованого SVG вигідно для продуктивності веб-сайту, оскільки воно виключає необхідність завантаження HTTP-запиту в файл зображення. Оскільки файл не завантажується, це призводить до меншого часу завантаження сторінки. Це робить ваш сайт більш швидким для відвідувачів, поліпшуючи роботу користувачів.

Управління стилем

Ще одна перевага використання вбудованого методу SVG полягає в тому, що він дозволяє вам керувати стилями в вашому зображенні. Ви можете управляти властивостями, такими як колір заливки, колір штриха, розмір і багато іншого за допомогою CSS. Це особливо корисно для додавання ефектів зависання зображення, усуваючи необхідність в спрайт зображень.

Розширені опції

SVG зображення можна маніпулювати такими технологіями, як Javascript, що робить їх більш динамічними, ніж растрові зображення. Наприклад, SVG-анімація є популярним методом для додавання інтересу і інтерактивності до веб-сайту.

ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯКА СТОРІНКА Є НАЙБІЛЬШ ВАЖЛИВОЮ НА САЙТІ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *