3 способи переконатися, що ваш смарт-будинок підключений до мережі

Ніщо не здається таким же високотехнологічним, як розумний будинок. Модернізація телефону і комп’ютерів чудова, але правильні смарт-гаджети будинку можуть змусити ваш будинок відчути себе чимось з науково-фантастичного фільму.

Світло може звучати з вашого голосу. Ваші двері можуть закритися, коли настане час на ніч. Ви навіть можете контролювати свій будинок з будь-якої точки світу за допомогою потокового відео високої чіткості.

Розумний будинок фото

Так само добре, як і розумні домашні технології, є один критичний недолік в розумному домашньому плануванні домовласників, який може швидко повернути ваше високотехнологічне притулок назад в кам’яний вік: перебої в подачі електроенергії.

Практично всі розумні домашні гаджети та пристрої покладаються на джерело живлення. Ось три способи переконатися, що ваш розумний будинок залишається підключеним.

1. Розклад змін батареї і тарифів

Якщо у ваших розумних домашніх продуктів немає вилки, вони напевно покладаються на джерело живлення.

Сьогоднішні гаджети на батарейках можуть залишатися зарядженими протягом декількох місяців (а іноді і більше року), але занадто легко забути заряджати свої улюблені гаджети на регулярній основі.

Я знайшов, що найкраще налаштувати календарне нагадування один раз в квартал, щоб захопити мої камери безпеки та інші акумулятори та зарядити їх відразу. Деяким можуть знадобитися годинник, щоб повністю зарядитися, тому нехай ваші пристрої заряджаються відразу, щоб вони були готові знову використовуватися вранці.

Читайте також: Чи є ваше домашнє господарство безпечним для навколишнього середовища?

Якщо Ви використовуєте такі продукти, як інтелектуальні дверні замки, для яких потрібні змінні батареї, подумайте про те, щоб інвестувати в акумуляторні батареї, наприклад, в прекрасну лінію Eneloop від Panasonic. З плином часу вони заощадять вам масу грошей, і вони краще підходять для навколишнього середовища, ніж типові викинуті.

2. Отримайте ІБП для критичних систем

Ваші камери і датчики руху можуть бути захищені від перебоїв в подачі електроенергії завдяки своїм батареям, але вони практично не приносять користі, якщо вони не можуть підключитися до Інтернету. Ось де приходить джерело безперебійного живлення (або ІБП).

Якщо відбуваються регулярні перебої в електроживленні (які особливо характерні для квартир або нових будівельних об’єктів), недорогий ДБЖ може підтримувати роботу вашого модему, маршрутизатора і інтелектуального домашнього хаба, навіть коли живлення вимикається, протягом декількох годин поспіль. Це може привести до того, що критичні системи безпеки, такі як бездротові смарт-камери і датчики WiFi, допоможуть вам залишатися в безпеці і захищатися доти, поки Ви не повернетесь.

3. Залишайтеся з домашнім генератором

Якщо вам потрібна найстабільніша інтелектуальна домашня система, інвестування в домашній генератор – це відмінний вибір. Домашні генератори Cummins QuietConnect – це доступне оновлення для вашого будинку, яке може мати величезне значення для тривалих відключень електроенергії, викликаних стихійними лихами, екстремальними погодними умовами або іншими надзвичайними ситуаціями.

Генератор Cummins не тільки буде підтримувати ваші смарт-гаджети, що працюють і підключені, але він може навіть пускати в хід ваші вогні, систему HVAC та інші зручності. Ваш розумний будинок завжди буде в мережі, і що більш важливо, ваша сім’я буде відчувати себе в безпеці і комфортно.

Коли Ви плануєте свій розумний будинок або подумує про свій наступний великому оновленні, не забудьте запланувати повне керівництво над своїм смарт-будинком. Маючи кілька розумних рішень, Ви можете побудувати будинок своєї мрії, щоб бути таким же надійним, як і футуристичним.

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *