Promoting the site photo

ПРИПИНЕННЯ ПРОСУВАННЯ ➨ ДЛЯ ЧАЙНИКІВ

Не всі власники сайтів, які звертаються за допомогою до послуг оптимізаторів, знають, коли припинити просування сайту. Деякі недобросовісні спеціалісти SEO вважають, що це не може бути зроблено, і вони завжди вирощуються у вічній співпраці. Інші кажуть конкретні дати, після чого, мабуть, можна зупинити оптимізацію, і все буде добре.

Фактично, не все так просто.

Очистіть терміни, коли вже можна припинити просування сайту, ніхто не дасть тобі.

Крім того, якщо ви припините просування сайту, вам потрібно бути готовим до можливих наслідків у формі падіння позицій.

Якщо робота з оптимізації веб-сайту була проведена якісно, навіть після повного припинення прогресу, результати деякого часу залишаться на досягнутому рівні за принципом інерції. І відповідно до того самого принципу вони поступово почнуть змінюватися, зустрічаючи перешкоди на своєму шляху.

Ми поговоримо про ці перешкоди.

1. Унікальність вмісту

Зокрема текст. Як ви знаєте, всі види вмісту, опубліковані на сторінках веб-ресурсів, повинні бути унікальними. Тому, відразу після створення, всі тексти повинні бути проіндексовані пошуковими системами для підтвердження авторства, тому ваш сайт вважається основним джерелом.

Зрештою, з часом конкуренти можуть почати копіювання, і якщо ви не захищаєте вміст заздалегідь, після відмови від оптимізації пошукової системи (коли нові тексти більше не додаються), ваш ресурс втратить свою унікальність і, отже, довірятиме очі пошукових систем.

Припинити просування сайту фото

2. Пошукові алгоритми

Принцип пошукових систем передбачає періодичні зміни старих і додавання нових алгоритмів. Через який рейтинг веб-ресурсів та формування видань.

З огляду на той факт, що оптимізація виконується відповідно до існуючих вимог пошукових систем, відмова від SEO може призвести до того, що через 8-12 місяців після припинення просування Ваш сайт більше не відповідатиме їм і почне втрачають свої позиції.

3. Поведінкові та соціальні чинники

Це може також погіршитися, якщо ви припините просувати сайт і вплинете на його рейтинг.

Регулярні відвідувачі почнуть рідше повертатися і швидко закривати сторінки, коли зрозуміють, що сайт більше не оновлюється, і на цьому не з’являється новий цікавий та корисний вміст.

Нові користувачі, велика частина яких може надходити від соціальних. мережі також з’являтимуться все менше і менше.

4. Нові сторінки без SEO

Якщо ви припините просувати сайт і починаєте додавати нові матеріали, які більше не оптимізуються для певних запитів, це може знищити сформовану думку пошукових систем.

Зрештою, вони більше не будуть відповідати пошуковим запитам, тому їх значення є низьким. А це означає, що якість роботи на сайті погіршилася, і показати її в результаті випуску стає невідповідним.

5. Зовнішні посилання – найважливіше

Як під час акції, так і після відмови від SEO, зовнішня оптимізація найбільше впливає на рейтинг пошукових питань.

Тому збільшення контрольної маси, а точніше припинення дії, стає головною причиною падіння позиції сайту.

І падіння позицій у кращому випадку.

У гіршому випадку, наприклад, якщо недобросовісні оптимізатори купували лише тимчасові посилання. А припинення просування призведе до їх одноразового зникнення після несплати за розміщення. І це однозначно передбачає надсилання фільтрів пошукової системи, як тільки вони помічають, що посилання були придбані.

Припинення просування сайту фото

 

Як зупинити просування сайту, а не втратити свою позицію

Насправді, повне відхилення оптимізації пошукової системи не рекомендується. Просто період активної роботи на сайті зупиняється, коли йде до бажаних позицій для бажаних запитів.

Після цього вам необхідно зберегти накопичену еталонну масу. І не забувайте оновлювати свій веб-ресурс відповідно до нових тенденцій. Тільки в цьому випадку припинення просування сайту не призведе до втрати досягнутих результатів.

У вас ще є питання? Не забудьте відвідати розділ коментарів!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *