Content plan creating photo

ПЛАН ЗМІСТУ: ІНСТРУКЦІЯ СТВОРЕННЯ

Цей процес найбільш зручно організовується у вигляді покрокового плану дій, який називається план змісту (CP).

Для того, щоб почати SEO-просування сайту, його потрібно заповнити якісним контентом. Людська природа організована таким чином, що плани на майбутнє мають можливість постійно відкладатися. Як це часто буває з створенням сайту. Ви збираєтеся забрати прохання про просування, поступово скласти список з них, але за його межами не можна просунутися.

План змісту фото

Щоб здійснити цей процес, потрібно знати, як створити план змісту, який змусить вас діяти. Ну, найкращим варіантом буде створення плану змісту, який буде працювати без вашої участі.

Правильний план змісту для сайту

Отже, спочатку бажано мати справу з дизайном і ознайомитись з тим, як виглядає план змісту. Найзручніше організувати його як таблицю в Excel або в Google Таблицях.

Покрокова композиція плану змісту

Подальший розвиток КП передбачає систематичну роботу з її компіляції. Ви можете виконати цей процес самостійно або найняти відповідального менеджера, якому слід дати завдання створити n-ту кількість балів до певного періоду.

Покрокова компіляція CP виконується приблизно наступним чином:

 1. Вибір основного запиту на сторінку. Найчастіше це буде його назва (перша колонка КП).
 2. Виберіть розташування (додому, категорію, статтю).
 3. Вибір додаткових запитів на тему статті, що допоможе підвищити релевантність сторінки. На цьому етапі створення плану змісту можна значно спростити за допомогою послуги Yandex Wordstat.
 4. Пояснення суті тексту. Цей стовпець створюється спеціально для копірайтера, який буде займатися написанням текстів. Створення плану змісту бажано таким чином, щоб копірайтер не мав питань про спосіб роботи, і він вас не турбував з ними.
 5. Визначення дати випуску. Створення плану змісту обов’язково повинно включати заповнення такого елемента, який буде мотивувати кожен день, щоб рухатися вперед. До речі, перед створенням плану змісту потрібно визначити частоту публікації нових статей на своєму сайті (щодня, 3 тижні тощо).
 6. Призначення відповідальної особи. Вкажіть у відповідному стовпці ім’я працівника, якому буде потрібно написати текст для запланованої дати.
 7. Покарання за невиконання планованої роботи. Якщо тексти, які ви себе пишете, придумують для себе покарання (наприклад, не купуйте собі новий планшет).

Розробка плану змісту. Основні помилки

Ви хочете знати, як скласти план змісту, щоб він призвів до найбільш позитивних результатів? Ми рекомендуємо ознайомитись з основними помилками, які часто виникають під час цього процесу:

 1. Невизначена мета. Ви повинні точно знати, що рухатися. Заплануйте певну кількість рядків у вашому КП. Визначте вимоги до тестів.
 2. Поганий аналіз ринку та непотрібні запити в КП. Якщо безвідповідальний підхід до цього питання, існує ризик витрачати багато часу і грошей на створення статей. Це дозволить залучити нецільових відвідувачів, що не дозволить належним чином відшкодувати витрати.
 3. Помилки у фінансовому плануванні. Якщо склад плану контенту та його реалізація відбувається за допомогою найманих працівників, то бажано заздалегідь оцінити наявність суми, яку вони повинні будуть сплатити за весь робочий строк.
 4. Низькоякісні тексти, які можуть негативно вплинути на просування сайту (погана унікальність, низький семантичний навантаження, проблеми з релевантністю). Подібні проблеми можуть виникнути через поганий контроль над роботою копірайтера або відсутність стовпчика в КП, що пояснює бажану суть текстів.

На закінчення

Якщо врахувати всі рекомендації, створення плану змісту буде відбуватися відповідно до запланованого графіку. Кожного дня ви будете ближче до фінішу, що є завершенням процесу заповнення сайту.

Якщо для всіх етапів найму відповідальних людей, то розробка плану змісту та публікація статей на сторінках вашого веб-ресурсу може відбутися без вашої участі. Головне – організувати цей процес майстерно і час від часу контролювати його реалізацію.

Планування, планування та планування ще раз! Ось як повинен бути ваш девіз, так що процес створення веб-сайту.

Удачи в цьому важкому бізнесі! Ми чекаємо ваших питань у коментарях!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *