Обзор нового сайта фото

Як зробити правильний попередній огляд сайту

Ваш новий веб-сайт був розроблений, сторінки були побудовані, і останні штрихи були завершені. Час запуску, чи не так? Не так швидко! Є ще один крок: огляд сайту.

Огляд сайту фото

Перш ніж ви почнете свій веб-сайт, необхідний ретельний огляд сайту для забезпечення якості (QA). Процес QA може бути не особливо кумедним, але він безпосередньо впливає на успіх вашого сайту.

Без огляду сайту можливо, що ваш сайт може бути запущений зі зламаною функціональністю, відсутністю вмісту або іншими помилками, які можуть негативно вплинути на роботу користувача.

Читайте далі, щоб дізнатися, що робить попередній огляд сайту важливим для успіху вашого сайту, як планувати успішний процес QA і найбільш важливі елементи для включення в ваш контрольний список.

НАВІЩО ПРОВОДИТИ ПЕРЕВІРКУ ЯКОСТІ?

Оцінка вашого сайту в цілому вигідна. Коли ви будуєте веб-сайт, ви, як правило, зосереджені на певних розділах цього за раз. Після того, як все це спрацює, корисно зробити крок назад і проаналізувати загальний потік вашого веб-сайту. Розгляд його з урахуванням вашої аудиторії допоможе вам забезпечити позитивний призначений для користувача інтерфейс.

Це економить час і сили в довгостроковій перспективі. Ідентифікація проблем перед запуском веб-сайту запобігає повторне використання пізніше, щоб виправити помилки на реальному сайті. Як правило, простіше і економічніше вносити зміни в усі стадії розробки.

Помилки можуть призвести до витрат. Якщо ви запускаєте свій сайт з помилками функціональності або непрацюючими посиланнями, які не були виявлені в процесі перевірки, це може потенційно вплинути на здатність користувача виконувати необхідні дії на вашому веб-сайті. Наприклад, якщо форма не функціонує належним чином, ви пропустіть тих потенційних потенційних клієнтів, які не можуть відправити інформацію.

Якість вашого сайту впливає на ваш бренд. Помилки не тільки заважають генерації свинцю, але також впливають на те, як ваш бізнес сприймається користувачами. Ваш сайт є розширенням вашого бренду, і якщо ваш сайт не працює належним чином, користувачі можуть розробити негативний погляд на ваш бізнес. Згадайте – деталі.

ПОРАДИ ДЛЯ ОГЛЯДУ САЙТУ

Огляд сайту може бути складним завданням, особливо якщо у вас великий веб-сайт. Розглянемо наступні поради для проведення організованого і ефективного огляду сайту:

 • Плануйте достатньо часу. Якщо ви дійдете до кінця проекту і залишите день або два для свого огляду, ви, ймовірно, зіткнетеся з неприємностями. Заблокуйте реалістичне кількість часу, щоб не тільки переглянути, а й виправити будь-які виникають в результаті проблеми. Як правило, для завершення огляду сайту буде потрібно не менше 1-2 тижнів і, швидше за все, більше для великих або складних веб-сайтів.
 • Призначте кілька рецензентів. Це корисно для залучення декількох людей в процес QA, щоб прискорити процес і мати більше шансів зловити всі помилки. Свіжий набір очей на веб-сайті може допомогти виявити проблеми, які, можливо, прослизнули на інших етапах проекту.
 • Будьте організовані. Створіть контрольний список і одержите чітку оглядовий план сайту для ваших рецензентів. Подумайте про налаштування покрокової таблиці, щоб відстежувати зміни для вашої команди. Це дозволить переконатися, що все знаходяться на одній сторінці і допоможуть запобігти непотрібне перекриття.
 • У вас є план після огляду. По завершенні огляду розгляньте, як ви будете приділяти пріоритетну увагу всім необхідним змінам і хто буде відповідати за їх завершення. Ви не хочете затримувати запуск веб-сайту, дозволяючи стежити за діями!

ЩО ПОТРІБНО ШУКАТИ ПРИ РОЗГЛЯД

Легко забути все дрібні предмети, які ви повинні перевіряти при завершенні проекту веб-сайту, тому контрольний список є обов’язковим. Щоб допомогти вам розпочати роботу, ознайомтеся з наступним списком найбільш важливих предметів у огляді нового сайту перед запуском.

Зміст

 1. Перевірте всі посилання і переконайтеся, що вони йдуть правильним URL. Подумайте про використання онлайн-інструменту, такого як Broken Link Checker, щоб двічі перевірити непрацюючі посилання.
 2. Перегляньте весь контент для орфографічних або граматичних помилок.
 3. Переконайтеся, що метадані (наприклад, назва і опис сторінки) точні і оптимізовані для всіх сторінок.

Дизайн і зображення

 • Порівняйте сторінки з будь-якими оригінальними проектами, щоб забезпечити відповідність стилів і їх використання належним чином.
 • Переконайтеся, що зображення стиснуті / оптимізовані і додані значення ALT.
 • Переконайтеся, що будь-які фотографії заміток на складі замінені придбаними версіями.
 • Переконайтеся, що доданий значок.

Функціональність

 1. Перегляньте несправну або відсутню функціональність. Перевірте всі дії користувача, такі як логіни, транзакції або будь-які інші настроюються компоненти.
 2. Перевірте, що всі форми працюють і відправляються правильним одержувачам.
 3. Якщо ви додали обмін соціальними мережами, перевірте, що правильна інформація проглядається при спільному використанні вашого контенту (фотографія, назва, опис).
 4. Перевірте, чи правильно встановлені будь-яких системних сторінок, наприклад, 404 помилок або сторінок пошуку.
 5. Тестируйте аналітику і будь-які інші коди відстеження, щоб підтвердити, що вони були належним чином налаштовані.
 6. Подвійний контроль будь-яких сторонніх інтеграцій, щоб переконатися, що вони функціонують за призначенням.

Тестування

 • Перегляньте свій сайт на мобільних пристроях, щоб перевірити правильність оптимізації та зручності використання.
 • Проведіть кросбраузерну перевірку, щоб визначити будь-які проблеми, які можуть бути специфічними для браузера.
 • Перевірте загальну швидкість і продуктивність вашого веб-сайту.

Візьміть цей контрольний список і додайте будь-які інші елементи, які можуть бути специфічними для ваших потреб веб-сайту. Після того як ви перевірили всі в своєму списку, ваш сайт повинен бути в хорошій формі для запуску!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *