Мобильный сайт фото

Мобільний сайт: 3 способи розробки

Завдяки використанню смартфонів, що ростуть в світі, компаніям необхідно почати роботу з мобільним сайтом. Раніше я писав блог про те, чому для вашого бізнесу необхідний мобільний сайт. У цьому блозі я обговорював зручність використання, посилання, мобільний дизайн і розмір екрану, а також чому важливо створити мобільний сайт.

Мобільний сайт фото

У цьому блозі я розповім про три різних типах розробок для мобільних сайтів:

  1. Мобільний додаток і мобільний сайт (перенаправлений веб-сайт або веб-сайт, сумісний з декількома платформами).
  2. Різниця між додатком і веб-сайтом полягає в тому, що мобільний додаток, що працює на мобільних телефонах, зазвичай підключається до Інтернету і спрощує пошук цього додатка.
  3. Мобільні сайти в основному такі ж, як і звичайний веб-сайт, за винятком того, що він розроблений по-різному в залежності від розміру екрана.

Мобільний додаток

Додатки мають свої плюси і мінуси. Вони надзвичайно корисні в певних ситуаціях. Є кілька мінусів, які слід враховувати. Один з них полягає в тому, що кожен додаток необхідно завантажити, що вимагає часу і простору на вашому телефоні.

А потім йдуть різні мобільні платформи і магазини додатків, з яких ви можете купувати / завантажувати ці додатки. Для сайтів, які потребують клієнтів для реєстрації або покупки речей зі свого сайту, додаток є корисним інструментом для інвестицій в ваш бізнес.

Мобільний сайт

З самого початку ви знаєте, що основним плюсом мобільного сайту є те, що вам не потрібно його завантажувати. Все, що вам потрібно, це Інтернет для перегляду. Мобільний веб-сайт може майже відповідати функціональності програми з цими привілеями. Наприклад, це мобільний веб-сайт і мобільний додаток.

Кінь створення мобільного сайту – це час і гроші. Тут мобільний сайт розбивається на різні категорії:

  • Мобільну версію сайту
  • Багатоплатформений сумісний сайт.

Обидва вимагають додаткового часу / грошей, але створення абсолютно іншою версією було б більше часу, по суті, рівним більше грошей.

Мобільна версія сайту
Що станеться, коли ваш сайт буде переглянутий на телефоні? Веб-сайт дізнається, що він є видимим на телефоні і буде перенаправлений на окрему і унікально запрограмовану версію сайту. Ця версія буде мати розміри екрану і надасть відповідний контент, який вам потрібен.

Багатоплатформений сумісний сайт
Це означає, що ваш веб-сайт створений, щоб зрозуміти, яка платформа має значення: якщо це комп’ютер або телефон, і які розміри екрану. Замість того, щоб перенаправляти на іншу версію сайту, він буде коригувати контент для відповідності потребам користувача в залежності від розміру платформи і екрану.

Таким чином, вам не потрібно мати цілу окрему версію, вам просто потрібно буде мати додаткове кодування, яке розпізнає і змінить зовнішній вигляд вашого веб-сайту.

Висновок

Щоб обернути речі, перше, що потрібно пам’ятати при прийнятті рішення про те, який шлях розвитку для вашого мобільного сайту є наступним. Що ви хочете, щоб ваші клієнти робили спочатку? Яка основна мета вашого сайту? Ви просто дозволяєте людям реєструватися в вашому бізнесі або пропонувати кошик для покупки продукту або дозволяти їм шукати інформацію, яка їм потрібна? Якщо ваша відповідь «так» на будь-який з цих питань, ми рекомендуємо розробити додаток.

В іншому випадку виберіть кращі сторінки, які ви хочете показати відвідувачам (або подумайте, що вони будуть шукати на своїх телефонах), і покажіть їх на своєму сайті мобільної версії. З зручності ми б рекомендували розробити багатоплатформений сайт. Зрештою, він створює менше коду, який поліпшить час завантаження і займе менше місця на сервері.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *