Полезный текст фото

ЧОМУ КОРИСНІ ТЕКСТИ ВАЖЛИВО?

Який повинен бути корисний текст

Окрім унікальності, є кілька характеристик текстового вмісту, які дуже важливі для просування пошукової системи. Корисний текст також є обов’язковою умовою. Щоб отримати ваш сайт у випуску TOP, потрібно вміло поєднувати інтереси відвідувачів та пошукових систем.

Корисний текст фото

Інтереси пошукових систем в цьому напрямку зосереджені на створенні тексту SEO для людей, тобто він повинен містити не тільки оптимальну кількість ключових запитів у своєму тілі, але і повністю відповідати цим клавішам у значенні.

Які вимоги повинні відповідати корисним текстом

Пошукові системи визначають корисність тексту за певними параметрами поведінки відвідувачів:

  1. Час, витрачений на сторінку. Чим довше користувач познайомився з інформаційним змістом, тим він був більш корисним.
  2. Затримка в деяких місцях сторінки під час прокрутки. Це дає уявлення про те, які місця (окремі речення, абзаци) є найбільш цікавими і тому корисними.
  3. Перегляд глибини. Зробіть, чи читають ваші сторінки до кінця або кидайте на півдорогу, розуміючи, що семантичне навантаження невелике або не відповідає запиту, до якого звернувся відвідувач.
  4. Відсоток відмов. Як часто користувач залишає ваш сайт менш ніж за 10 секунд.
  5. Поверніться до пошукової системи та продовжуй пошук того ж запиту. Якщо це сталося, тоді ви не могли задовольнити відвідувачів, а корисність вашого контенту не настільки висока.
  6. Кількість повторних постів, сподобається. Ці дії виконуються, якщо користувачеві подобається те, що він читає на ваших сторінках. Таким чином, ви розміщуєте дійсно корисний текст на сайті.
  7. Повторні відвідування ваших сторінок. Це, як правило, найвищий умінь вашої копірайтера! Якщо інформація настільки цікава, що вони повертаються до нього знову і знову, то це дуже корисно.
  8. Частота зміни статусу користувача від “читача” до “покупця” (якщо прочитана інформація його не цікавить, шанс на те, що це відбудеться, буде дорівнювати нулю).

Як отримати корисний текст на своєму сайті

Вміст справжньої якості не може бути створений будь-яким копірайтером. Тому, якщо вам потрібен інформативний текст із потрібною щільністю ключових слів, не намагайтеся заощадити на оплаті.

Звичайно, ви можете знайти когось, хто погоджується писати за 0,5 / 1000 см. і навіть дешевше, але в цьому випадку ви ризикуєте вдатися до непрофесіонала, який не буде знайомим з оптимізацією тексту. В результаті ви отримаєте в кращому випадку текст, нанесений спамом ключів SEO, який для людей не буде мати ніякого значення.

Щоб зрозуміти, чи обраний кандидат на посаду вашої копірайтер може написати корисний текст на сайті, узгодьте кілька статей про випробування для мінімального адекватного платежу, надішліть йому докладний ТЗ, прочитайте його портфоліо та не ліньте в результаті уважно прочитавши відправлені статті.

Якщо результат є інформативним текстом, який показує суть включених пошукових запитів, а унікальність тексту буде на 100%, це означає, що ви можете працювати з цією людиною. Але все ж, не забувайте робити періодичну вибіркову коректуру статей час від часу.

Навчіть себе публікувати корисний текст на сайті, і це безперечно позитивно вплине на загальний прогрес його в результатах пошукової проблеми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *