Google mobile search алгоритм фото

Google Mobile Search ➦ Що це таке? ➦ Впливає на SEO?

Google випустила новий алгоритм Google Mobile Search, покликаний винагородити мобільні веб-сторінки під назвою

Google mobile search алгоритм фото

«Mobilegeddon». Google вирішив, що вони хочуть краще оптимізацію під користувачів мобільних пристроїв, коли вони виконують пошук Google. Google зазвичай не оголошує заздалегідь про зміну алгоритму, але на цей раз вони дали власникам веб-сайтів і власникам два місяці, щоб зробити їх мобільні сайти мобільними.

Якщо ваш бізнес-сайт як і раніше не є мобільним для мобільних пристроїв сьогодні, крім поліпшення загального зручності використання, це зміна є ще однією серйозною причиною для розгляду поновлення якомога швидше.

Як це вплине на ваш сайт?

Алгоритм дасть більш високий рейтинг сайтів, які адаптовані під мобільні пристрої. Ранжування робочого столу не буде порушено, і постраждають тільки смартфони, а не планшети. Веб-сайти з поганим зручністю використання не вважатимуться мобільними.

Деякі фактори, які можуть бути враховані при поганому юзабіліті:

  • Текст, який занадто малий, щоб читати без масштабування
  • Веб-сайт занадто довго завантажується
  • Є багато зображень, що ускладнюють навігацію
  • Посилання не мають розташовуються досить далеко один від одного, щоб уникнути попадання користувачів в неправильне посилання
  • Вміст має автоматично адаптуватися до розміру екрана користувача без масштабування по горизонталі

Як я дізнаюся, що мій сайт вважається мобільним?

Один із способів дізнатися, чи вважається ваш сайт мобільним, – це пошук вашого сайту на мобільному пристрої і перевірка списку результатів. У результатах пошуку Google буде розміщений ваш сайт з написом «Mobile-friendly».

Ще один спосіб перевірити – використовувати мобільний інструмент для тестування. Проте, може знадобитися кілька днів чи кілька тижнів, щоб Google оновив свій індекс, щоб зловити, чи є ваш сайт мобільним чи ні, і щоб алгоритм розвернувся, щоб змінити рейтинг.

Важливо відзначити, що алгоритм Google mobile search буде аналізувати мобільну сумісність сторінку за сторінкою, а не на веб-сайті в цілому. Якщо деякі сторінки вашого сайту є мобільними, Google буде розглядати ці сторінки окремо і просувати оптимізовані сторінки.

Що робити, якщо мій сайт не підтримує мобільний?

Ось деякі пропозиції:

  • Не панікуйте. Скористайтеся цією можливістю, щоб підвищити ваш бізнес з поліпшенням.
  • Однією з найпопулярніших форм веб-дизайну сьогодні є створення вашого сайту з чуйним дизайном. Це дозволить вашому веб-сайту правильно форматироваться на робочому столі, планшеті або телефоні.
  • Використовуйте звіт Google юзабіліті, щоб показувати рекомендації Google з питань зручності використання на вашому веб-сайті.
  • Коли ви вносите зміни в свій сайт, перевіряйте. Завжди перевіряйте свій веб-сайт на декількох пристроях.

Все ще є питання? Ласкаво просимо в коментарі! Відповідь буде у кожного!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *