Дизайн веб-сайта фото

ДИЗАЙН ВЕБ-САЙТУ, в наш час: 6 рекомендацій для створення чуйного дизайну

Технологічні досягнення і стрімко змінюються тенденції допомогли створити нову еру – дизайн веб-сайту. Це призвело до значного поліпшення функціональності, стратегії контенту і загального користувацького досвіду. Щоб побачити ці поліпшення в дії, дивіться не далі, ніж на домашній сторінці сучасного, добре продуманого веб-сайту.

Дизайн веб-сайту фото

Порівнюючи сучасні дизайни домашньої сторінки з минулим, ви можете визначити зрушення в стратегії і дизайні веб-сайту, які роблять сьогоднішні сайти більш успішними. Розуміння цих змін може допомогти вам краще оцінити ефективність вашого власного веб-сайту. Розглянемо наступні способи зміни дизайну домашньої сторінки при пошуку шляхів поліпшення вашого веб-сайту.

СТРАТЕГІЯ Є КЛЮЧЕМ

Цифровий маркетинг більш популярний, ніж будь-коли, з веб-сайтами, що грають ключову роль. Наявність стратегії має вирішальне значення при створенні будь-якого успішного веб-сайту. Це впливає на вибір дизайну, контент-рішення та багато іншого.

Цей акцент на стратегії привів до більшої кількості домашніх сторінок з більш чіткими, спрощеними маркетинговими повідомленнями і веб-сайтами, які більш орієнтовані на користувачів, оскільки починаючи з чітко визначеною маркетингової стратегії, яка допомагає визначити напрямок вашого сайту, часто допомагає збільшити загальне лідерство.

ПРОСМОТРИТЕ НАШІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО СТВОРЕННЯ САЙТ ЛІКАРНІ

ЗМІСТ МОЖЕ СТВОРЮВАТИ АБО РОЗБИВАТИ ВАШ САЙТ

Раніше домашні сторінки були заповнені вмістом, намагаючись вмістити безліч елементів в невеликий простір. Елементи, такі як слайдери контенту, були в центрі уваги багатьох веб-сайтів, як спосіб розмістити багато контенту і кілька викликів для дій в одному розділі сторінки.

З тих пір простота стала простий, оскільки веб-дизайнери та маркетологи краще розуміють цінність уявлення цілеспрямованого повідомлення, а не набивають якомога більше інформації на домашню сторінку. Замість цього на вашій домашній сторінці спочатку повинен бути присутнім найважливіший контент і направляти користувача до дії, яке ви хочете прийняти.

Це означає, що основний заклик до дії повинен бути очевидний, а інший контент, який буде відволікати користувачів від основної мети, повинен бути обмежений.

НАВІГАЦІЯ ВИМАГАЄ ПЛАНУВАННЯ

Навігація по сайту пройшов довгий шлях. Мінімальна навігація тепер є популярним вибором, на відміну від довгих меню з безліччю варіантів списку.

Створення ефективної навігації вимагає стратегічного відображення архітектури сайту і обмеження кількості елементів верхнього рівня в основний навігації. Це перешкоджає користувачам бути перевантаженими або заплутаними в тому, куди йти, і створює більш індивідуальний шлях через ваш сайт.

Сайт National Geographic фото
Протягом багатьох років National Geographic покращувала навігацію, спрощуючи кількість основних варіантів і додаючи згортати меню для всіх інших посилань.

Дізнайтеся більше, ЯК СТВОРИТИ ЕФЕКТИВНУ НАВІГАЦІЮ НА САЙТІ

НЕ МОЖНА ІГНОРУВАТИ ВИКОРИСТАННЯ МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ

Зростання мобільної мережі зробив, можливо, найбільший вплив на те, як змінився дизайн веб-сайту в останні роки, з технологіями і передовими методами, адаптуються до різних пристроїв, які в даний час існують. Користувачі очікують, що веб-сайти будуть працювати на мобільних пристроях, а гнучкий дизайн веб-сайту стане стандартом.

Відповідно, адаптовані тенденції дизайну веб-сайту, що сприяє більш простим проектам, які легше адаптуються до менших розмірів екрану. Мобільне використання слід розглядати з самого початку будь-якого проекту веб-сайту і відповідним чином працювати у вашій онлайн-стратегії.

ДИЗАЙН САЙТУ: ПРИНЦИПИ МАЮТЬ ЗНАЧЕННЯ.

Добре продуманий веб-сайт є більш ефективним веб-сайтом, і тепер є більше інструментів, ніж в минулому, щоб допомогти досягти чистих, привабливих дизайнів. Наприклад, друкарня може істотно вплинути на читаність і призначений для користувача досвід, а введення веб-шрифтів дозволило дизайнерам більше контролювати, як контент представлений.

Крім того, прокрутка тепер більш прийнятна, ніж в минулому, і дозвіл екрана менш важливо, дозволяючи контенту краще заповнювати обсяг пам’яті, доступний. Багато домашні сторінки використовують це з повноекранними зображеннями або відео, великим текстом, великою кількістю прогалин і іншими підходами до дизайну, які раніше не були можливі.

ГРАФІКА ПОВИННА ПІДТРИМУВАТИ КОНТЕНТ

В цілому, сучасні веб-сайти мають більш якісні зображення і графіку. Раніше зображення з низьким або низькою якістю були звичайним явищем, і такі тенденції, як скейоморфізм, приводили до надмірно складною графіку.

Тепер, більше ефектів може бути досягнуто шляхом стилізації, ніж будь-коли раніше, тому використання графіки можна спростити. Зображення зазвичай більше і використовуються більш ефективно. Як правило, графіка і зображення повинні покращувати контент, не відволікаючись від нього.

Веб-сайт PayPal фото
PayPal змінив спосіб використання зображень для поліпшення свого контенту. Замість складної графіки на домашній сторінці тепер використовуються прості зображення та ілюстрації, щоб виділити її функції.

Дізнайтеся більше про переваги використання SVG зображень і для чого вони потрібні

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *