Дизайн сайта фото

ДИЗАЙН САЙТУ: + рекомендації по створенню чуйного дизайну

Нещодавно в співтоваристві веб-дизайнерів з’явилося деяке пожвавлення, що веб-сайти стали надмірно однорідними і нудними. Фактори, такі як рамки і чуйний дизайн сайту, вплинули на те, як ми розробляємо і створюємо сайти, а деякі вважають, що це було за рахунок творчості. Ті ж шаблони і елементи видно знову і знову по мережі, змушуючи все виглядати однаково через деякий час.

Незалежно від того, чи згодні ви з цим настроєм, рішення може бути застосовано до всіх: креативність – це ключ до розробки і розробці веб-сайту, який буде виділятися. Ми повинні створювати сайти, які не тільки функціональні, але і захоплюють наших користувачів. Ознайомтеся з наведеними нижче порадами про те, як зберегти творчий потенціал на вашому веб-сайті.

ВИКОРИСТОВУВАТИ СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Ви не можете розробляти і розробляти сучасний сайт, не розуміючи тих інструментів, які у вас є. Це означає залишатися на вершині змін в галузі, будь то новітній інструмент дизайну або новий метод кодування. Ці досягнення дозволяють висувати кордону творчості на наших сайтах, тому використовуйте їх. Постарайтеся спробувати хоча б одну нову річ в кожному проекті.

ШУКАЙТЕ НАТХНЕННЯ

Майже неможливо створити креативний дизайн сайту, якщо ви не натхненні! При запуску веб-сайту ви можете знайти натхнення від інших сайтів, галерей дизайну, повідомлень в блогах і т. Д Зберіть зразки і об’єднайте потенційні ідеї, щоб допомогти вам розробити основу для вашого дизайну.

Приклад класного дизайн сайту фото

Пам’ятайте: мета полягає в тому, щоб надихатися іншими веб-сайтами, а не копіювати їх. Зрештою, ви хочете об’єднати все своє натхнення і створити щось унікальне.

РОЗГЛЯНЕМО ОСОБИСТІСТЬ КОМПАНІЇ

Відмінне місце для пошуку натхнення для сайту – це сама компанія. Почніть з вивчення цінностей і цілей компанії і того, як це може вплинути на дизайн сайту. Кожен дизайн сайту повинен мати свою власну індивідуальність, і коли він відповідає вимогам компанії, для якої це необхідно, це допомагає зміцнити бренд на сайті.

УНИКАЙТЕ ФРЕЙМВОРКІВ І ШАБЛОНІВ

Кращий спосіб гарантувати, що ваш сайт виділяється, – уникати використання стандартних елементів, таких як фреймворки або шаблони дизайну. Хоча вони можуть бути корисні для проектів з низьким бюджетом або швидким перекладом, індивідуальне рішення буде більш сфокусовано на індивідуальних потребах клієнта і його клієнтів. Щоб прискорити процес розробки, не покладаючись на зовнішні інструменти, подумайте про створення власної структури.

ВИЗНАЧИТИ ОБЛАСТІ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ

Розгляньте потреби проекту та визначте можливості для творчості. Визначте, які унікальні компоненти сайту можуть отримати вигоду з розширеного дизайну або функціональності. Візьміть складний процес і перетворите його в інноваційний користувальницький інтерфейс. Натискайте кордону і спробуйте щось нове замість того, щоб проектувати щось стандартне.

ЧАС ЕКСПЕРИМЕНТУВАТИ

Фактор часу для досліджень і експериментів по вашому проекту. Залишивши деякий простір для манекена, ви отримаєте час, щоб вивчити свої варіанти і спробувати різні підходи. Експериментуйте з такими елементами, як макет, функціональність або структура контенту. Не просто створюйте щось певним чином, тому що так ви завжди це робили; розглянути нові підходи до загальних компонентів, таким як навігація або форми.

Проте, слід враховувати кінцевий користувач протягом усього процесу. Багато сайтів мають загальні елементи з поважної причини. Користувачі знайомі з певними шаблонами проектування, тому впровадження цих шаблонів покращує роботу користувачів. Переконайтеся, що ваш сайт не жертвує зручністю використання для дизайну сайту.

Якщо є тимчасові або бюджетні обмеження, що впливають на цей крок процесу, пам’ятайте, що в підсумку це додасть цінності проекту і стоїть інвестицій.

СФОКУСИРУЙТЕСЬ НА ДЕТАЛЯХ

Творчість може бути реалізоване в невеликих масштабах, якщо радикальні зміни на вашому сайті не реалістичні. Якщо ви починаєте з малого, зосередьтеся на таких деталях, як друкарня, кольору або графіка. Виберіть один з цих елементів, щоб поліпшити і спробувати щось незвичайне. Навіть невелика зміна може надати величезний вплив на загальний зовнішній вигляд веб-сайту.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *