Отзывчивый дизайн фото

Чуйний дизайн: чому це важливо

Дослідження показало, що 55% використовують Інтернет на своєму мобільному пристрої. Це зростаючі числа, які ви не можете ігнорувати. Чуйний дизайн є важливою частиною своєї стратегії веб-маркетингу.

Чуйний дизайн фото

У міру того, як все більше людей починають отримувати доступ до Інтернету за таких пристроїв, як смартфони, електронні книги і планшети, вкрай важливо, щоб компанії і організації, орієнтовані на майбутнє, інвестували в розвиток мобільних пристроїв.

Знаючи мобільну аудиторію, питання для багатьох власників бізнесу і організаційних лідерів буде полягати в наступному: чи ми робимо додатки, створюємо конкретні мобільні веб-сайти або розробляємо один чуйний веб-сайт, який працює на всіх розмірах екрану без окремої додаткової роботи?

Чому чуйний дизайн часто є кращим вибором?

Мобільний не повинен бути запізнілою мислью. Не дозволяйте своїм користувачам залишати вас. Багато користувачів вже очікують, що веб-сайти стануть мобільними.

Редизайн є дорогими і трудомісткими, але також втрачають потенційних клієнтів, тому що ваш сайт не працює на своєму мобільному пристрої. Якщо почати з нуля за допомогою нової чуйною конструкції, це не варіант, подумайте про те, щоб переоснастити і оптимізувати свій робочий стіл, щоб бути дружнім для мобільних користувачів.

Контент має значення. Реагують проекти допомагають переконатися, що контент, який ваша компанія або бізнес намагається використовувати, читається вашими клієнтами, незалежно від того, як вони звертаються до вашого сайту.

Подумайте, в останній раз, коли ви використовували планшет або смартфон. Якщо вам потрібна інформація про компанію, що простіше і швидше? Зручніше чи завантажувати і встановлювати додаток або відкривати браузер?

Найпопулярніші додатки відносяться до цих чотирьох типів: ігри, соціальні мережі, розваги і новини. Якщо це не схоже на контент, який ваша компанія або організація планує розділити, то додаток, ймовірно, не для вас.

Навіть складні веб-сайти охоплюють гнучкий дизайн. Деякі великі компанії електронної комерції, які недавно запустили чуйні веб-сайти, включають Microsoft, Disney і World Wildlife Fund.

Як ви готуєтеся до мобільного майбутньому? Залишайте свої відповіді в коментарях. Створюйте свій чуйний дизайн на сайті.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *